Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok. Ha egyszer...

Még szűz vagyok. Ha egyszer megtörténne majd, az első együttlét előtt elmondjam- e ezt a csajnak, vagy esetleg taszítaná őt ez? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? 23/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az őszinteségre szavazok. Ha párkapcsolatban szeretnéd elveszíteni, és nem csak az a fontos, hogy túllegyél rajta, akkor teljesen mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem. Ha két ember szerelmes egymásba, akkor nem az a lényeg, ki hányszor csinálta már. 21L
2012. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem mond meg őszintén, mert ha nem vagy őszinte utána abból adódhat konfliktus.nem minden lány egyforma.nekem mondjuk tetszene ha a partnerem/párom szűz lenne de amint már írtam nem minden lány egyyforma..
2012. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok, de nem akarok egyéjszakás kalandokat, vagy prostival elveszteni, ez egyszerűen nem én lennék, talán ehhez valami köze van annak, hogy ritkán vagyok emberek között, de ebbe ne menjünk bele.

Szóval szerintem ha szex előtt minden rendben, akkor elmondanám szex után, nekem is fontos az őszinteség...

Köszönöm a kommenteket.

2012. jún. 12. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!