Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amíg szűz voltál, letagadtad...

Amíg szűz voltál, letagadtad bárki előtt is?

Figyelt kérdés
A kérdés jelen időben is szólhat, tehát ha kérdésként ez felmerül(t), mindig igazat mondtál? Ha nem, miért nem?
2012. jún. 30. 17:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Sosem tagadtam, de nem is állítottam. Lehet, hogy most is az vagyok, de lehet, hogy nem. :D
2012. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
46%
17 éves vok.. nem dicsekszem vele hogy szűz vok :D de ha épp szóba kerül... nem gáz.. egyenlőre :) szerintem
2012. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%

megmondom őszintén 14 évesen vesztettem el,

az előtt meg nem olyan gyakori ez a téma...

18f

2012. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%

#2:

Egyenlőre a sorozatgyilkos darabol. Amit te keresel szó, az az „egyelőre”.

2012. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
46%
jah elnézést, elírtam..
2012. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem tagadtam és a mai napig sem tagadom, hogy az vagyok.
2012. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tagadtam le sosem, de volt egy barátom, aki nem vallotta be, hogy szűz volt, mikor összejöttünk. Mivel nekem sem volt nagy tapasztalatom, nem tűnt fel, hogy ő sem gyakorlott (annak tűnt egyébként, ő vezetgetett engem). Hat éve ért véget a kapcsolatunk, de csak egy-két éve vallotta be, hogy jah, egyébként ő velem vesztette el. Hát kicsit ledöbbentem. Azt mondta, azért, mert félt, hoyg azért nem kezdenék vele, ő akkor volt 17-18 körül, amikor összejöttünk.


24/N

2012. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
67%
egyszer neten kérdezte valaki és akkor azt mondtam h nem vok az,egyébként mindenkinek az igazat mondtam.
2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%
24 vagyok és szűz . sosem tagadtam, remélem majd elmúlik. nekem ez a keresztem ennyi...
2012. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
96%

En 26 eves fiu vagyok es meg szuz. Valoszinuleg akik mar regota ismernek engem a kozvetlen kornyezetemben, ok sejtik, hogy az vagyok, de nem kerul elo ez a dolog, mint tema, nem beszelunk rola, igy aztan tagadnom sem kell.


Ha uj tarsasagokba kerulok be es mondjuk elokerulne a parkapcsolatok, szexualitas temaja, akkor bajban lennek, mert ha kiderulne, hogy szuz vagyok es nincs semmi tapasztalatom, akkor nem szivesen kezdenek el magyarazkodni, hogy mik voltak az okok, miert alakult igy a dolog.

2012. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!