Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdjek neki? még...

Hogyan kezdjek neki? még kicsit távlati a dolog de alakuló félbe van egy kapcsolatom és most bunkózhatok de egyértelműen kívánom a csajt, viszont még szűz vagyok és ő is mennyi időnek kell el telnie hogy legyen sex is?

Figyelt kérdés

Petingbe mi tartozik bele mik a határok? És hogyan bánjak majd vele ha oda kerülünk?

tudom ezt így most furán fogalmaztam de szeretnék a dolgokkal tisztába lenni mielőtt hirtelen becsap a menykü és bajba lennék.



2012. jún. 29. 18:45
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Elég baj, hogy még nincs is köztetek semmi, de már a szexen jár az eszed. Egyébként mivel a csaj is szűz így ő fogja eldönteni.
2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
öhm már régebben volt azt elfelejtettem le írni csak volt köztünk némi távolság így vége lett maradtunk barátok de most megint össze hozott a sors minket nekem lett kocsim stb. :D mellesleg ki az a férfi aki nem gondolna rá ?
2012. jún. 29. 18:52
 3/4 anonim válasza:

elsőként azt tudom tanácsolni hogy csak akkor pettingeljetek ha a lány is szeretné, bár szerintem a jó szándék benned van, nem véletlen tette fel a kérdést.:)

ha a szándék megvan akkor mindenképp érdemes vele gyengéden bánnod hiszen a lányoknak ez nagyon fontos(különösen ha szüzek, tehát sokat simogasd, csókolózzatok bátran az ágyban, levetkőzhettek félmeztelenre, vagy meztelenre is a petting során, ezt ti dönthetitek el. Alapjáraton a petting azt foglalja magába hogy minden olyan tevékenység ami során nincs behatolás( tehát nem veszed el a szüzességét) ezért beletartozhat az orális szex is, de persze ehhez bizalom kell és hajlandóság mindkettőtök részéről. de ha nem szeretnétek orálisan egyelőre, simogathatjátok egymást lent a nemi szerveknél is stb. Még biztos írnak hasznos tanácsokat! nem akarok regényt írni:)

21/F

2012. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksa kösszi :)
2012. jún. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!