Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amíg szűz voltál, letagadtad...

Amíg szűz voltál, letagadtad bárki előtt is?

Figyelt kérdés
A kérdés jelen időben is szólhat, tehát ha kérdésként ez felmerül(t), mindig igazat mondtál? Ha nem, miért nem?
2012. jún. 30. 17:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Úgy nézem itt is én vagyok eddig az első ebben, legalábbis ha úgy nézzük, h ki maradt a leghosszabb ideig az: 28 éves voltam, mikor odaadtam magam egy lánynak...
2012. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
95%
Tőlem sose kérdezte meg senki, csak az épp aktuális párom, neki meg miért hazudtam volna? 24N
2012. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim válasza:
92%

én mindig megmondtam h szűzvok mikor még az vtam :)

szerintem semmi szégyen nincs benne hogyha az vagy ha a barátaid meg nem tudnak így elfogadni akk olzsd le őket a g..be ;)

2012. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
93%
én nem hogy nem tagadtam, de büszke voltam rá, mikor még szűz voltam :)
2012. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
93%
nem tagadom, mert nem szégyen. inkább leszek szűz, minthogy megbasszak egy boszorkányt. a aztán úgy emlékezzek vissza az elsőre, hogy fúj
2012. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
94%

Engem sose érdekelt, hogy ki mit gondol erről, ha kérdezték, akkor megmondtam az igazságot igen, illetve később nem.

Aki ilyen kérdéseken akad fent, hagy faképnél, azzal én eleve nem kezdek el semmiféle kapcsolatot, szóval...

De soha nem volt belőle gond, aki kérdezte, kérdezte, aztán annyi...

Igazából elég kevés embert érdekelt.

21L

2012. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

21 vagyok, engem idegesít, a közvetlen barátaim tudják, de akik újonnan jönnek néha hazudok, mert mai világban lenézik ezért az embert, legalább is én már kaptam olyat "hogy ne szóljak be mert azt sem tudom milyen"

nem szégyenlem, csak idegesít

2012. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Én 20/F vagyok,és szűz,de mégis azt hiszik,h nem vagyok az,pedig én sose hazudtam senkinek. Egyszerűen csak nem olyan vagyok mint valami tipikus szűzfiú,hanem egy laza,nyitott ember. Így fel se merül senkiben se,h az lennék...
2012. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
92%
Nem tagadtam le sosem, úgy 16-17 éves koromig büszke is voltam arra, hogy én nem vagyok egy lotyó akit már 12-13 éves korában döngettek, de most már örülnék ha találnék egy jó pasit... 18L
2012. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:

Sosem tagadtam le mindig megmondtam és ezután is megmondom bár már nem sokáig leszek az mert megtaláltam a személyt akivel elveszteném :)

18L

2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!