Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem hiszi el hogy szűz...

Miért nem hiszi el hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve talált a zsebembe egy doboz óvszert,az voltaz első kérdése hogy "te már voltál kislánnyal?!",mondtam hogy még nem...már akkor nem hitte el.Annyit mondott hogy ne kerüljön az öcsém kezébe,rakjam el gondosan. Ma elköltöztünk és ott volt az ágyam és a matracom között. Ahogy meglátta teljesen kiakadt.

Miért nem hiszi el hogy szűz vagyok 14 évesen? Igaz hogy el szoktam járni otthonról a barátaimmal,de max éjfélre otthon vagyok. Azért viselkedik igy,mert azt hiszi nem mondtam el neki? Azóta nem mondok neki mióta összejöttem az első barátnőmmel. Nem akartam szólni anyámnak,de sajnos ismerősöm volt fbén. Nem szeretem ha a szüleim beledugják az orrukat az ilyen dolgaimba,és szerintem mások sem.


2012. jún. 25. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Basszus, akk vegyél lufit, hát erre most télleg nem tudok mit mondani... Ilyenért óvszert venni, h felfújjátok?!...
2012. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nehogy azt mond hogy te még sosem csináltad...:)
2012. jún. 25. 22:09
 13/14 anonim ***** válasza:
ja hallod buliban 1000 forint az óvszer vagy több ott add el :D a gumitarálás nem olyan mint a cigi... ott a rájen közlegény megmentése van
2012. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!