Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem hiszi el hogy szűz...

Miért nem hiszi el hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve talált a zsebembe egy doboz óvszert,az voltaz első kérdése hogy "te már voltál kislánnyal?!",mondtam hogy még nem...már akkor nem hitte el.Annyit mondott hogy ne kerüljön az öcsém kezébe,rakjam el gondosan. Ma elköltöztünk és ott volt az ágyam és a matracom között. Ahogy meglátta teljesen kiakadt.

Miért nem hiszi el hogy szűz vagyok 14 évesen? Igaz hogy el szoktam járni otthonról a barátaimmal,de max éjfélre otthon vagyok. Azért viselkedik igy,mert azt hiszi nem mondtam el neki? Azóta nem mondok neki mióta összejöttem az első barátnőmmel. Nem akartam szólni anyámnak,de sajnos ismerősöm volt fbén. Nem szeretem ha a szüleim beledugják az orrukat az ilyen dolgaimba,és szerintem mások sem.


2012. jún. 25. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
inkább örülnie kéne, hogy gondolsz a védekezésre
2012. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
aggódik mert az anyád. ez a dolga. azért nem hiszi el mert ilyen korban főleg a fiúk ilyen témában nem igazán közlékenyek és azt hiszi hogy nem mondanád el neki
2012. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszi el, mert óvszert talált nálad. Ilyen egyszerű. Apropó, miért volt nálad óvszer?
2012. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
csak cukkolni akar :D nem para :D
2012. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ZwaUDjAYzx8


gondolom azért mert ezt látta

2012. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Perpill akármennyire igazságtalan és törvénytelen, nem gondolom hogy egy szülőnek a 14-éves fiára rá kéne néznie, azért, mert szexuálisan kezd érdeklődni a másik nem iránt, + még cotont is hord, ami a védekezésre utal, ami miatt csak megnyugodnia kéne.


Aztán meg csodálkozunk, hogy a gyerekek hibásak, sok ilyen szülő nevelése miatt...

2012. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy valami kimaradt a történetből. Mikor megtalálta az óvszert,akkir hiányzott belőle egy darab. Amit egyébként a barátaimmal felfújtunk :D Ezt meg végképp nem hitte el...
2012. jún. 25. 21:42
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor*
2012. jún. 25. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért volt meg van nálad ennyiszer óvszer? Így h többször is talált nálad, én se hinnék neked a helyében. Miért hord óvszert magánál egy szűz gyerek?
2012. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vettem egy csomagot. 3 volt benne. egyet felfújtunk. és aznap bent felejtettem a farmeremben:)
2012. jún. 25. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!