Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy aki 19-20 évesen még szűz, akkor az a lány csakis bűn ronda vagy valami fogyatékkal élő lehet?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hülyeség úgy ahogy van, és eléggé bosszantó az is, amikor valaki megkérdezi hogy hány barátom volt, vagy van-e éppen, és be kell vallanom hogy nincs és még nem is volt soha. Utána meg jön az értetlenkedés, hogy miért nem és hogy ezt nem hiszik el. Most meg már tényleg én sem értem, mi lehet a gond hogy nem kellek senkinek. Ekkora hátrány a fiataloknál, ha egy lány egy kicsit extrémebb szubkultúrát kedvel, nem hétköznapi a hajszíne és az öltözködése? Megérné feladni az egyéniségemet meg az ízlésemet csak hogy valaki észrevegyen? Mert inkább maradok egyedül még tovább, és várok hogy találjak olyat aki önmnagamnak fogad el, minthogy feladjam ami tetszik.
2012. márc. 18. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
én 20 éves vagyok, ergo, ismerek egy csomó 20 éves lányt... aki néz ki valahogy az már nem szűz, aki szűz az meg olyan ronda, hogy igyekszem 10 m-es körzetben elkerülni... úgyhogy van azért ennek valóságalapja :)
2012. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
11%
persze hogy azt hiszik mivel valószínű ha még senki nem baszta meg akkor az azt jelenti hogy senkinek nem kell. ez egyértelmű. és nem hülyeség
2012. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%
Azért mert a szex megszépít, kisimulnak a ráncaid fénylik a hajad egy bizonyos hormontól.
2012. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan lányokat akik 20 évesek, szűzek és nem bűnrondák. Ők nagyon vallásosak és nem hisznek a házasság előtti szexben. Így nevelték őket. Úgyhogy ha egy lány ennyi idősen szűz én elsősorban erre gondolok, szal nem mindenki hiszi azt.
2012. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Vicces pedig ez, rámondjátok valakire hogy ronda, csak mert annyit tudok róla hogy szűz. Gondolom nem ismeritek azt a problémát, hogy manapság az átlagos fiatal fiúkat valahogy elriasztják azok a lányok, akik más dolgokat kedvelnek és eltérően öltözködnek a többiektől, netalántán még művésznek is tanulnak. De köszönöm a válaszokat, abból a szempontból hasznosak hogy még inkább megbizonyosodhattam az emberek felszínességéről.
2012. márc. 18. 17:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó : eddig a te hozzáállásod a legnormálisabb, köszönöm a választ. Én mondjuk pont nem vagyok vallásos, viszont a szerelemben hiszek, és egy az, hogy furcsának találják a stílusomat és emiatt a legtöbb fiú ignorál, de a másik meg az, hogy nem vagyok olyan hogy odaadjam magam akárkinek, csak mert unom már hogy egyedül vagyok ennyi idősen. Inkább várok a megfelelő emberre.
2012. márc. 18. 17:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék arra, hogy néz ki az első válaszoló. :D
2012. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van ahogy leírtad...

Hát sajnos mostanában ez a helyzet, de még régebben abszolút nem volt "ciki" senki szemében ha egy lány még 20 évesen is szűz volt. Ja, mellékesen megjegyzem, jól teszed hogy vársz az igazira. :)

A többi sületlenséget amit mások összehordanak, azt meg pont úgy le kell sz.... ignorálni.

2012. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Ekkora hátrány a fiataloknál, ha egy lány egy kicsit extrémebb szubkultúrát kedvel, nem hétköznapi a hajszíne és az öltözködése? "


kb 95% hogy animés vagy :D

eltaláltam?


F18

2012. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Inkább a Jrock/visual kei van témában, meg olvasok mangákat. De nagyon közel jártál:D A gond szerintem mondjuk az is, hogy ahol lakom ott kevés az ilyen ember, főleg a korombeli fiúk. Mindenki Bp-i...
2012. márc. 18. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!