Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy aki 19-20 évesen még szűz, akkor az a lány csakis bűn ronda vagy valami fogyatékkal élő lehet?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hülyeség úgy ahogy van, és eléggé bosszantó az is, amikor valaki megkérdezi hogy hány barátom volt, vagy van-e éppen, és be kell vallanom hogy nincs és még nem is volt soha. Utána meg jön az értetlenkedés, hogy miért nem és hogy ezt nem hiszik el. Most meg már tényleg én sem értem, mi lehet a gond hogy nem kellek senkinek. Ekkora hátrány a fiataloknál, ha egy lány egy kicsit extrémebb szubkultúrát kedvel, nem hétköznapi a hajszíne és az öltözködése? Megérné feladni az egyéniségemet meg az ízlésemet csak hogy valaki észrevegyen? Mert inkább maradok egyedül még tovább, és várok hogy találjak olyat aki önmnagamnak fogad el, minthogy feladjam ami tetszik.
2012. márc. 18. 17:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Tőlem is folyton kérdezgették: van barátod?jársz valakivel? és már falra másztam az ilyen kérdésektől!

21 évesen vesztettem el a szüzességem ez 6 éve volt, azóta is együtt vagyunk és örülök h.nem feküdtem le fűvel- fával csak h. ne legyek szűz.

2012. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak még hozzám hasonlóak. Engem is néha már olyan furcsán von kérdőre anyukám, mintha már ő is gáznak tartana hogy miért nem mutatok be soha fiút O_o Mondjuk ami még jobban bánt sokszor, az az hogy azért rossz érzés látni hogy minden barátnőmnek van valaki akihez odabújhat, én meg állandóan egyedül vagyok. De inkább várok tovább türelmesen, és majd kezdek olyannal aki megérdemli, és akinek kellek is, és neadjisten nem ijed meg 2-3 óra utazásnyi távolságtól.
2012. márc. 18. 18:42
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ronda, sőt szerintem szép vagyok (ezt most nem beképzeltségből mondom). És 19 éves létemre még szűz vagyok, sőt barátom se volt (najó 14 évesen ilyen kis diákszerelem). Ettől függetlenül bulikba stb. szoktak kavarni srácokkal ha úgy alakul, de lefeküdni így bulis ismeretség után senkivel nem fogok, komolyn kapcsolatom nem volt.
2012. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

mert agyatlan birkajelleműek.kefélnek 13-16 évesen,éretlen kölyökként,és lenézik azt akinek volt esze és várt 17-21 éves koráig

én 19 éves koromban veszítettem el,előtte volt 5 barátom,ebből 2 sima gyerekszerelem volt 14-15 évesen,testiség nélkül,ahogy a normális,pettingelni először 17 évesen pettingeltem,ettől se gáz sem ronga nem vagyok,csak nem akartam rögtön az első gyerekszerelmemmel lefeküdni,mert az a divat,tudod sokan nem tudják milyen az ha egy lánynak fiúnak van tartása,és milyen ha igazán érettek,aki igazán érett az nem dog 14-15 évesen

2012. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*ronda
2012. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*dug (bocsánat gyorsan írtam)
2012. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem igaz hogy ha valaki szűz az egyből ronda és beteg. Vannak értelmesen gondolkodó szép (relatív) lányok is. Őket úgy nevelték hogy tudja mi az hogy erkölcs és tisztesség. Tudom pár embernek ismeretlen ez a 2 szó.


Szerintem semmi baj sincs abban hogyha valaki 20 évesen szűz. Ez nem egy fertőző gusztustalan betegség amitől meg kell szabadulni, hanem egy állapot, aminek az "elvesztését" az ember csak 1x éli át az életében. Csinálja olyannal akiben megbízik. És ha ehhez 20+ év kell akkor 20+ év, ha 35 akkor 35, ha meg soha, akkor soha. mindenkinek a szíve joga eldönteni hogy lefekszik e az első szembejövő jöttmenttel vagy vár egy normálisra aki nem csak megdugni akarja.


Amúgy meg senkinek semmi köze a másik nemi életéhez, főleg ha még csak nem is ismerősök vagy barátok.


23F

2012. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szija!


Sajnos ilyenek az emberek, hülyék és rosszindulatúak,

ez így van és így is lesz, amíg a világ a világ, sajnos!

De egyébként tudom miről beszélsz, én is ezt az értéket

képviselem, én is és sokszor kilógok a sorból a sok ökör hiú

tökéletességre hajtó ember mellett, egyszerűen undorító,

amit ma művelnek! Szerintem. Ha pl. egy lány ronda, szinte megkövezik érte, de ha fiú ronda, az nem baj..


Na mindegy, ha valamire való ember vagy, ezekkel ne foglalkozz, mert ez a tudatlanság és rosszindulat magas iskolája! ;-)


Puszi. Bye. R.

Ha gondolod, beszélhetünk priviben is,

épp barátokat keresek, beszélgetőpartnereket!

2012. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Tudom vannak kivételek, de ez így van. A szüzességen túl kell esni minél hamarabb.
2012. ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!