Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lány miért hiszi azt ha...

Sok lány miért hiszi azt ha már nem szüzek sokkal jobbak mint szűz társaik?

Figyelt kérdés
Igazából én úgy tudtam és úgy neveltek hogy aki lefekszik ezzel azzal, nem nagyon lesz komoly kapcsolata csak ilyen alkalmi, aki meg csak egyetlen igaz szerelemben (mindkét nem) és azzal éli le az gesz életét, vagy már nem így van?
2011. dec. 1. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Senki sem hiszi ezt.

Az sem jobb, ha megtartóztatja magát és nem engedi, hogy vágyai beteljesüljenek, de az sem jobb, ha mindenkivel összefekszik. Az aranyközép utat kellene megtalálni. Még is mindenki megtalálja a párját.

2011. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Tegnap fültanúja voltam annak, amint két 15 éves lány kicikezte, náluk egy évvel fiatalabb osztálytársukat, mert még szűz.


Utána büszkén ecsetelték, hogy ők bizony már nem egy pasival voltak, és cigiznek is, bezzeg az a kis "szűzk*rva" még sehol sincs hozzájuk képest.


Ide vezet az, ha ValóVilág megy a tévében és státuszszimbólummá válnak a nemi betegségek.

2011. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
ez mekkora marhaság.. én se vok szűz, mégis komoly kapcsolatban vok..
2011. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert VV-n nevelkednek...
2011. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kettes hozzászólónak, manapság a lányok többsége (tisztelet a kivételnek), a retek klub valóvilágos alacsonyan álló nívójával hasonulva, és a mindennapokban látott kicicomázott 14-15 éves lánykák uralmának köszönve cikinek érződhet ha még szűz vagy. Nagy pofára esések lesznek még, de az olyanok akik teszem fel fél év, egy év után adják be a derekukat, talán csak abban lesznek biztosabbak, hogy a párjuk nem feltétlenül a szex miatt van velük... Egy normális fiúnak nem fog kelleni olyan csaj aki tini kora óta hétről hétre mással fekszik le...
2011. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A tinilányok (és fiúk) mindig is azt csinálták, amit a felnőttek, ettől lettek menők. Pia, cigi, káromkodás, és újabban a szex. Nevetséges, hogy egy kis pisis csaj minél nagyobb qrva, annál nagyobb ász. Szerintem is valami arany középút a jó. Lehet szex, de ne csak a szex miatt legyen.
2011. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, 15 évesen rám meg egy baratnomre azt mondta 1 pasi h " áááá, szűzikék.. ".. természetesen, azóta már nem vok szűz, de még mindig sz.r, h csak 2 pasival voltam :S
2011. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
egyébként meg semmivel sem jobb annak, aki sokaig szuz marad.. kimarad a jobol :D
2011. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14:39, miért most mennyi idős vagy? Amúgy nem érdemes számolni, sokan egy pasival élik le az életüket, és boldogak.
2011. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
21/L
2011. dec. 1. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!