Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszi mindenki, hogy...

Miért hiszi mindenki, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Hát én ezt nem értem.. 16 éves közép iskolás lány vagyok.Már az első héten suliba mindenről beszéltünk szex is szóba jött,ki szűz ki nem. 18 lányból 5 az,köztük én is,ez azért gáz szerinte 16 évesen.. 170 cm 70 kg barba hosszú haj,zöld szem,barna bőr,rendesen öltözöm,semmi rib*ncos cucc,viselkedés,és mindenki elvan,hogy :te mikor vesztetted el? erre én:honnan tudod,hogy elvesztettem? erre ők: na,szép vagy,100 % hogy sok pasid volt már.. meg elvannak,hogy szép vagy,biztos nem vagy szűz.ez már ciki szerintem,hogy így vélekednek rólam.. miért? nem nagyképűség miatt,de ha szép is vagyok,nem jelenti azt hogy nem vagyok szűz.. 16/L
2012. ápr. 16. 02:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Hát 170 cm és 70 kg? Annyira azért fullos sem lehetsz. :)
2012. ápr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
70 kg vagyok de nem nézek ki annyinak,már orvosnál is voltam vele,nem vagyok nagy darab.
2012. ápr. 16. 02:03
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy képpel gyorsan el tudnád oszlatni a kételyt. :)
2012. ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs képem magamról most meg nem állok neki csinálni.amúgy ilyen vagyok ha hiszed ha nem: [link] mondom voltam orvosnál is vele..
2012. ápr. 16. 02:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A mai világ az már csak ilyen.

Aki szép az egyenlő a ribanccal.

Ezt ne vedd magadra,ők ilyen eltorzultak.

2012. ápr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Christian Death ***** válasza:
25%
Szerintem azert gondoljak, hogy nem vagy szuz mert 70kiloval valoszinu akkora hasad van mint aki terhes.
2012. ápr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
pfúú de okos vagy..
2012. ápr. 16. 02:33
 8/14 anonim válasza:
26%
Hogy lehetnél szép, amikor ekkora tehén vagy???
2012. ápr. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én 168 vagyok..52 kiloval


az nem azt jelenti hogy tehén lenne..attól függ kin hogy oszlik el...


énsem nézek ki 52nek szerintem , vagyis tükörben többnek érzem magam...


ez meg a "tini" hülye felfogás amit irsz a többiekről..egyáltalán nem az a lényeg h ki mikor vesztette el..sőt sokkal job hogy az vagy! válogasd is meg..én 17 évesen "vesztettem el" és megbántam akivel...utána is..ugyh abban nincsen semmi gáz ha szűz vagy,,,ha 23 lennél akkor sem lenne gáz, bár akkor már "ideje van"

2012. ápr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell messzemenő következtetéseket levonni a súly alapján a testalkatról. Ismertem két csajt, egyikük deszka volt, a másik igazi nagymellű husi. Egy magasak voltak, 48kg mindkettő. Ismerek egy csajt, aki kb 178 cm magas, jól megtermett csaj volt (nem kövér, de vaskos), és 100 kg volt, miközben a halálcsillag méretű hájgúnár öregasszonyok vannak ebben a súlyban.


A kérdésre válaszolva: ennek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy szép vagy e vagy sem, inkább az összhatás. Gondolom, nőiesebb megjelenésed van, közvetlenebb vagy pasikkal ilyesmi. Nem kell ezzel foglalkozni, a tinikor nem éppen a gondolkodásról szól...

2012. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!