Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIt csináljak ebben a helyzetb...

MIt csináljak ebben a helyzetben? (bövebben lent, kicsit hosszu, de megéri elolvasni)

Figyelt kérdés
sziasztok.13 éves lány vagyok.van egy nagy problémám,de már nem birom tovább magamban tartani,ugyhogy leirom.ugy kezdődött ez az egész,hogy volt egy 24 éves srác aki föl vett engem msnre,jofej volt meg minden.a koromat nem tudta,még most sem tudja.mivel kinézek 17-18-nak kihasználtam.és még most is ugy tudja h 16 vagyok.testileg,lelkileg annyinak érzem magam,de amugy 13 vagyok.aztán ugy volt ,hogy amikor felvett,kb 1 honapig msneztünk,sms-ek stb...utána kb fél évig nem beszéltünk.és utána megint keztünk sms-ezni ,msn stb....már mind a 2-en találkozni szeretnénk,csak az a baj h 300km van köztünk..igaz,hogy az anyagi háttereink adottak a találkozáshoz,de mégsem jött össze.most szombatra megbeszéltünk egy talit,ő lejönne kocsival,elmennénk valami kávézóba beszélgetni,vagy mittomén.viszont ő buliba is eljönne velem,de mivel én még nem emehetek,azt találtam ki ,hogy elvesztettem a buxám,amibe a személyim volt,(mert ugye még nincs)...de én ugy érzem hogy nagyon megszerettük egymást meg már ugy beszélünk msnen mint szerelmesek.De én nem merem neki elmondani hogy 13 vagyok.és ő nem is sejti.de igy nem tudok vele elmenni igazábol semmi olyan helyre.meg ő gondolom szeretne szexuális életet élni velem,de én még nem akarok.de neki meg azt mondtam h már nem vagyok szüz,szoval gyakorlatilag nem tudja hogy még az vagyok.meg azt is mondta hogy már ugy is lejönne hogy ittalszik vagy valami,viszunt anyukám nem engedi,mert hogy majd ő biztos megerőszakol meg mittudomén...de én vele minden nap szoktam beszélni,és nem olyan hogy "..jajj csak a szex,csak a szex"...ugyérzem tényleg szeret és nem csak azt akarja tölem.viszont nem merem a tudatára hozni a koromat,mert félek hogy akkor elveszitem meg stb...de már nem birok a gondolattal lenni...és tudom hogy mindenki azt fogja irni hogy még tanulással foglalkozzak stb,meghogy nekem még baba valo...ilyeneket légyszi ne irjatok,mert tényleg segitségre van szükségem.tanulmányaim jok,tudnám is tartani a szintem.nem arrol van szo,csak hhogy nagyon szeretjük egymást,csak nem is tudom igazábol,hogyha találkozunk miről beszélgessek vele.Meg tudom ,hogy nem hazugsággal kellett volna inditani neki,de ez most igy jött össze.
2009. jún. 23. 17:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
55%
...16 vagyok.testileg,lelkileg annyinak érzem magam...-nemtom milyen fiatalok vannak köztem! 18 éves vok, de 13 éves koromban eszembe se jutott volna olyat mondani hogy xy éves vagyok! Mond már meg, honnan tudod te hogy milyen leszel 16 évesen? Ha engem kérdezel sztem egy jó nagy ribanc!
2009. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
leutolsónak üzenek,hogy nem arra voltam kiváncsi amit irtál,hanem hogy nekem adj tanácsot h mit csináljak,és szerintem nem is ismersz,és nemkéne egyből ribancozni már megbocsájts.....ennyi erővel én meg ez alapján azt gondolom rolad hogy igy beszélsz,hogy te meg egy nagyképű lány vagy!
2009. jún. 23. 18:54
 23/41 A kérdező kommentje:
amugy a témában leirtam hogy én MÉG NEM SZERETNÉK SZEXET.szoval nemtudom h én most mér vagyok ribanc...na mind1 hagyjuk...azért az eddigi válaszokat köszi...és ugy döntöttem,hogy nem mondom meg hogy mennyi vagyok,hanem eltünök az életéböl,letörlöm msnről,telombol,és elfelejtem.aztán ha szeret akkor ugy is keresni fog.tudom,hogy most a saját lelkiismeretem elöl menekülök,de igy lesz a legjobb szrintem...szerintetek??
2009. jún. 23. 18:57
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy 24 éves férfi egy 13 évest kislánynak néz. Az, hogy te meg tudnál lenni mellette, még nem jelenti azt, hogy ő is meg tudna lenni melletted. Egyszerűen szellemileg és testileg sem vagy azon a szinten, mint egy huszonéves. Ezért ne keseredj el, nem történt semmi baj, majd leszel huszonéves is. Túl fogod élni (tapasztalatból mondom). Szerintem legyél vele őszinte, mert úgyis kiderül előbb-utóbb a dolog. Ha nem most, akkor néhány hónap múlva biztosan, és akkor még fájdalmasabb lesz.
2009. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
18:08-asnak üzenem,hogy képzelje el,hogy igen is lehet szerelem msnen keresztül is...
2009. jún. 23. 19:00
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
De lehet ám! A kocka szerelem. ISTENEM! nem csak ribanc hanem még hülye is. az ilyenket fejbe kéne lőni. szűzkurv@!
2009. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
A 18 éves lány vok, aki fiú, nem vok beképzelt de ha ilyet csinálna velem egy 13 éves kis szajha úgy b@sznám ki mint a huzat. Tudod kivel szórakozz kis kurv@! Szted 13 évesen majd pont egy 24évesnek kellesz?! ...kinézek 17-18-nak...a gyerekek akikkel játszassz lehet aztmondják, de nem fogsz egy nálad 10évvel idősseb FELNŐTT embert átvágni.
2009. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
most hiába beszél neked akárki.....majd ha tényleg 16 éves leszel már valószínű hogy rájössz h mi igaz és mi nem abból amit most gondolsz.....ez mindenkivel így van.A legjobb és legegyszerűbb hogy törlöd,de nem fer:s és gondolj arra is hogy mi van ha hív és küldi az sms-t szegény nem tudja mire vélje ,ha tényleg szereted ahogy mondod hogy tehetsz ilyet vele...??és mit fogsz akkor tenni? jó hogy hív keres, ha eddig mindig beszéltetek és most csak eltűnsz ez alap ha valamit is jelentett neki az egész; de elég naiv dolog azt kijelenteni,hogy szeret.Tehát ha keres és rájössz ebből h érdekled akkor megint ott vagy ahonnan indultál:s ha nem akarsz szembenézni vele akkro végülis oké és majd megunja h nem veszed fel,de ne gondold hogy 16 éves vagy lelkileg is,mert magadat csapod be. puszi :)
2009. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki az igazat, és ne hazudj többet!mert a kis hazugságból nagyobb lesz, aztán már te magad is belekavarodsz, és már nem tudod magad sem,hogy mi igaz és mi a hazugság!

Ha szereted nem hazudsz neki!

2009. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
47%

msot miért bántjátok szegényt ..ha szerelmes szerelemes lehet a fiú is!

én azt mondom kislány hogy mondj el neki mindent szerintem meg fogja érteni..ha szűz vagy ha fiatalabb..ismerekedjetek meg! a távolság meg nem akadály..

csak ne feküdj vele le!!:) mert ahhoz tényleg fiatal vagy..

és ha a fiú szeret nem fogja zavarni hogy hány éves vagy..de tnyleg..annak meg csak örül ha szűz vagy..

2009. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!