Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIt csináljak ebben a helyzetb...

MIt csináljak ebben a helyzetben? (bövebben lent, kicsit hosszu, de megéri elolvasni)

Figyelt kérdés
sziasztok.13 éves lány vagyok.van egy nagy problémám,de már nem birom tovább magamban tartani,ugyhogy leirom.ugy kezdődött ez az egész,hogy volt egy 24 éves srác aki föl vett engem msnre,jofej volt meg minden.a koromat nem tudta,még most sem tudja.mivel kinézek 17-18-nak kihasználtam.és még most is ugy tudja h 16 vagyok.testileg,lelkileg annyinak érzem magam,de amugy 13 vagyok.aztán ugy volt ,hogy amikor felvett,kb 1 honapig msneztünk,sms-ek stb...utána kb fél évig nem beszéltünk.és utána megint keztünk sms-ezni ,msn stb....már mind a 2-en találkozni szeretnénk,csak az a baj h 300km van köztünk..igaz,hogy az anyagi háttereink adottak a találkozáshoz,de mégsem jött össze.most szombatra megbeszéltünk egy talit,ő lejönne kocsival,elmennénk valami kávézóba beszélgetni,vagy mittomén.viszont ő buliba is eljönne velem,de mivel én még nem emehetek,azt találtam ki ,hogy elvesztettem a buxám,amibe a személyim volt,(mert ugye még nincs)...de én ugy érzem hogy nagyon megszerettük egymást meg már ugy beszélünk msnen mint szerelmesek.De én nem merem neki elmondani hogy 13 vagyok.és ő nem is sejti.de igy nem tudok vele elmenni igazábol semmi olyan helyre.meg ő gondolom szeretne szexuális életet élni velem,de én még nem akarok.de neki meg azt mondtam h már nem vagyok szüz,szoval gyakorlatilag nem tudja hogy még az vagyok.meg azt is mondta hogy már ugy is lejönne hogy ittalszik vagy valami,viszunt anyukám nem engedi,mert hogy majd ő biztos megerőszakol meg mittudomén...de én vele minden nap szoktam beszélni,és nem olyan hogy "..jajj csak a szex,csak a szex"...ugyérzem tényleg szeret és nem csak azt akarja tölem.viszont nem merem a tudatára hozni a koromat,mert félek hogy akkor elveszitem meg stb...de már nem birok a gondolattal lenni...és tudom hogy mindenki azt fogja irni hogy még tanulással foglalkozzak stb,meghogy nekem még baba valo...ilyeneket légyszi ne irjatok,mert tényleg segitségre van szükségem.tanulmányaim jok,tudnám is tartani a szintem.nem arrol van szo,csak hhogy nagyon szeretjük egymást,csak nem is tudom igazábol,hogyha találkozunk miről beszélgessek vele.Meg tudom ,hogy nem hazugsággal kellett volna inditani neki,de ez most igy jött össze.
2009. jún. 23. 17:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%

Először is szerintem mondd meg neki az igazat, hogy hány éves vagy. Ha tényleg szeret, akkor így is fog. Beszélgetni meg arról beszéljetek, amiről msn-en, sms-ben is beszélgettetek.


A hazugságos dologgal meg az a baj, hogy mivel hazudtál a koroddal kapcsolatban, így már hazudnod kellett a bulizásról is, meg a szexről is. Plusz, nem jó hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot, mert amint látod, még szerelem is lehet belőle ...

2009. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%

Mért jó az neked,ha másnak adod ki magad,mint ami vagy?Mert ugye ha aztmondod,hogy 16 vagy,közbe csak 13 és ha azt állítod,már nem vagy szüz pedig igen,akkor szerintem az nem teljesen te vagy.Ha igazán fontos vagy neki és nem csak a szex fontos számára akkor nyugodtan elmondhatod neki,hogy csak 13 vagy és szűz...Valószínüleg nem tetszik majd neki,hogy hazudtál,de ha szeret elfogad,és olyankor már a korkülömbség sem számit.



<nem kell lepontozni,ha valakinek nem tetszik a véleményem...ez az én véleményem,én se ítélek el másokat ha másképp vélekednek dolgokról>

2009. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Úgyis le fogsz bukni, hidd el. minden titok kiderül.
2009. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
100%
mond el neki az igazat ha tovább húzod csak szenvedni fogsz.ha testileg nagylánynak érzed magad attól még nem biztos hogy lelkileg is rátudnád magad venni hogy te most egy idős férfit kielégíts.sajnálom nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatodnak.
2009. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis le fogsz bukni, hidd el. minden titok kiderül. mi van, ha szereté csak úgy poénból egyszer megnézni a személyiden a fotódat? vagy a diákodat? örökké hadoválsz majd neki? vagy mondjuk a szüleid felvilágosítják a srácot, hogy a valójában 13 éves lányukkal randizgat.

ha valóban érettebb vagy a korodnál, legyen eszed és felejtsd el ezt a pasit. egy 24 éves nem egy 13 éves iskoláslányban szokott perspektívát látni.

2009. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat,de már anniyra beleszerettem hogy képtelen lennék elfelejteni sajnos..:S és félek hogy nagyon pofára esnék
2009. jún. 23. 17:29
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Testileg lehet kinézel annyinak ,de ha lelkileg is annyinak éreznéd magad ,akkor nem lenne okod hazudni a koroddal kapcsolatban ,mert ez elárulja,hogy nem vagy szellemileg azon a szinten... Amúgy meg ezek szerint nem téged szeret ,hanem egy általad felállított képet,aki nem te vagy ,csak szeretnél lenni maximum. Ettől még akár téged is szerethetne ,de el kell neki mondanod ,mert ha talizás után mondod el neki kicsit szerintem rosszabbul fog érinteni ez téged... Amúgy meg attól,hogy msn-en akármiről elbeszéltek,attól még igen is lehet ,hogy csak szex-et akar . És szerinted hogy vágna így bele egy kapcsolatba akárki is, ha már ennyi hazugsággal kezdted ? Megbízna vajon benned ? És szerintem te is csak abba szerettél bele ,aki a kitalált személyeddel viselkedett úgy ahogy. Lehet veled nem úgy viselkedett volna... Na mindegy szerintem ennyi...
2009. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen nem hiszem ,hogy egy 24 éves férfi mellé való vagy.Amúgy előző voltam és 18F
2009. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
de én meg nem gondolom hogy csak szexet akar,maximum azt is....mert mindig fönnmarad velem beszélgetni éjjel 3 óráig is akár....meg csak azért vett webkamerát hogy én is lássam őt,ne csak ő engem,....meg én teljesen magamat adtam a koromat leszámitva.ez az egy ami nagyon bánt hogy hazudtam....de nem merem neki elmondani,mert akkor biztos hogy nagyon megutálna,én meg azt nem birnám sajnos.nagyon beleszerettem,meg amugy sem terveztük hosszutávra,ez csak járás lenne,nem több
2009. jún. 23. 17:34
 10/41 A kérdező kommentje:
17:32-es ,hidd el ,megtudnék lenne mellette...
2009. jún. 23. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!