Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen szerintetek is gáz...

13 évesen szerintetek is gáz elveszteni a szüzességet (lány)?

Figyelt kérdés
A barátnőm a múlt héten szülinapi bulin full részeg lett és egy sráccal a szobában megtörtént a dolog. Kicsit aggódom érte h nem e lesz valami baja. (védekeztek)

2012. ápr. 5. 14:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Értem, köszönöm. Én 54 vagyok, nincs gyermekem, a környezetemben sincs, így nem vagyok tájékozott. Az eseten túlmutató, messzemenő következtetéseket azért nem vonnék le a fiatalság erkölcséről. A mindenkori öregeknek mindig meg volt a véleményük a mindenkori fiatalokról. A fiatalok évezredek óta egyre erkölcstelenebbek, mégsem pusztult ki az emberiség a nagy fertőben.
2012. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó,az oké,hogy az öregek erkölcstelennek látják a fiatalokat,de én 22 évesen még nagyon fiatalnak számítok,és igen a tinik nagyrészét,akiket látok a környezetemben,ismerek lehet csak látásból,lehet jobban,megvagyok döbbenve,és szánalmasnak és szomorúnak tartom,hogy kislányként ,kisfiúként miket művelnek,sokszor természetesen a szülők hibája is,szóval szerintem ha az én korosztályom is észreveszi ezeket a dolgokat akkor az nem a megszokott "ezek a mi fiatalok" duma,ezek után majd 9-10 évesek fognak kefélni?? komolyan kérdezem( egyik korábbi válaszoló)
2012. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
31%
Ebben az esetben NAGYON gáz... 13 évesen részegre innia magát, utána még le is feküdni egy gyerekkel...lehet nem is emlékszik rá, lehet nem is védekeztek. az ilyenek ha nem térnek észhez úgy kiégnek mint az állat pár év múlva:') oké,én 15 vagyok, a barátnőm 13, 2 éve együtt vagyunk és most vesztette el a szüzességét ő is,de ő viszont egy normális lány aki nem issza részegre magát, nem tép be minden második nap, meg amúgy se, és érettebb a koránál,sokkal. De ebben az esetben egyet értek az előző kommentelőkkel is, nem tudom sajnálni a kiscsajt ha kisiklik az élete:')
2012. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy bűncselekmény? A 13 éves lánnyal ki közösült? Ha büntethető, hosszú-hosszú időre börtönbe kellene csukni.
2012. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
16:09es abban az esetben is durva ahogy a te barátnőd veszítette el, már az i durva hogy 11 évesen "komoly" kapcsolata volt,szóval a ti esetetekben sem normális,hogy két éretlen gyerek szexszel
2012. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ez nem csak gáz ez inkább szomorú!
2012. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
100%
Mive lett a vilag?(nem mintha en nem 1 kis pocs volnak, de legalabb szuz...)
2012. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!