Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen szerintetek is gáz...

13 évesen szerintetek is gáz elveszteni a szüzességet (lány)?

Figyelt kérdés
A barátnőm a múlt héten szülinapi bulin full részeg lett és egy sráccal a szobában megtörtént a dolog. Kicsit aggódom érte h nem e lesz valami baja. (védekeztek)

2012. ápr. 5. 14:59
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
84%
Akkor is egy kis rib@nc!!! 13 évesen még ne igyon meg b@sszon!!! Büszke lehet magára... Meddig fog még süllyedni a fiatalság?! Pár év múlva már a 10 évesek fogják kiírni az ehhez hasonló kérdéseket, vagy mi? Nem igaz, hogy nincs annyi tartás egy kislányban, hogy nem issza le magát a sárga földig (nőknél amúgy is undorító az ilyen), és nem b@szik egy "idegennel"...
2012. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen miért iszik?hol vannak ilyenkor a szülők? hogy engedhetnek el egy kislányt olyan buliba ahol nincsenek megbízható felnőttek? 13 évesen szexel?

komolyan egyre lejjebb süllyednek a tinik 12-15 évesen isznak,dugnak (tisztelet a kevés értelmes kivételnek)

2012. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
remélheti a barátnőd hogy nem lett terhes...
2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
25%
Egy puszta építő jellegű kérdés: azért lettem totál lepontozva, mert nem tartom korrekt válasznak, hogy lek*rvázom a csajt, vagy mert merészeltem olyat írni, hogy élhet normális életet egy csaj, aki 13 évesen szexel? No comment emberek...
2012. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem azért, mert az emberek többsége nem azért r.bancozta le, mert ezzel valamit is kielégít, hanem azért, mert TÉNYLEG AZ valaki, ha 13 évesen leissza, majd megd.gatja magát.
2012. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
62%
Az a gáz, ha nem mondod el legalább a testvérének! Részegen 90%-ban nem szoktak védekezni. Most sem hiszem hogy védekeztek, de tegyük fel hogy az egyikőjük józanabb volt. És amiért el kellene hogy mondjad az az, hogy azzal megakadályozod hogy abortusza legyen. Mert szinte biztos hogy ilyen hozzáállással hamarosan mehet kaparásra. És a te lelkeden fog száradni ha felelőtlenül elhallgatod a történteket!
2012. ápr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
22%

Itt mennyire sötét mindenki...


"A barátnőm a múlt héten ..." Na ebből milyen módszerre gondolsz, ami megakadályoz egy terhességet és nem abortusz? Csak mert én hallottam 72 órás tablettáról, meg védekezésről. Szerintem mindkettő elég későn lenne már.


"Részegen 90%-ban nem szoktak védekezni." - Szerintem a srác készült erre a dologra, és bent figyelt a zsebben egy gumi. Valószínűleg nem a csajon múlt, de szerintem tényleg védekeztek. Amúgy nem tudom, miből gondoltad, hogy a részeg emberek 90%-ban nem védekeznek, én még nem is hallottam ilyenről...

2012. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
67%

Ha védekeztek, nem lesz baja, de szerintem 13 évesen szexelni nagyon korai. Arról nem is beszélve, hogy ha a srác már elmúlt 18 éves, liliomtiprásról beszélünk, ami büntetőjogi kategória.

Másrészt miért kell 13 évesen részegeskedni? Nem vagyok prűd ember, de szerintem ebben az életkorban a piálás és a szex is túl korai.

Reméljük, hogy ezt követően a barátnőd észhez tér és vár a szexszel még pár évet. Még szerencse, hogy volt annyi eszük, hogy védekeztek. Bár ha a "kirántott hús" módszerrel történt, a terhesség vagy a nemi betegség veszélye felmerülhet, hiszen az előváladékkal is terjednek a nyavalyák, ráadásul hímivarsejtek is vannak benne.


27/L

2012. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

38: A fiú is 13, nem büntethető, de a bűncselekmény megtörtént. Nem mondom, hogy semmi kockázat nincs, de 13 éves lányok nagy általánosságban még nem menstruálnak. Előtte teherbe esni sem eshetnek. Igaz, tudunk 7 éves anyukáról, kizárni nem lehet. 13 éves fiú nemzőképes?

Nagyon le lett pontozva a korán nyíló rózsás beírásom, csak tudnám miért.

Én úgy gondolom ebben az esetben a teherbe esés lehetőségét kizárni nem lehet, de ennek a kockázata szerintem a legkisebb baj.

Ha ez egy egészen rendkívüli eset volt kettejük életében, sem előtte, sem ez után nem a lerészegedés és a szabadosság lesz rájuk a jellemző, akkor legyen ez egy tanulság számukra, s lépjenek túl rajta.

Ha ez mindennapos, akkor nagyon nagy a baj, s nem a szüzesség elvesztése miatt.

2012. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

39/39 az előtted lévő válaszadó vagyok. A 13 éves lányok nagy része már menstruál, manapság már előbb fejlődnek (bár az én korosztályomban is voltak, akiknek már 10 évesen megjött. Én 11 voltam.). Így a fiú is lehet nemzőképes.

Sajnos emiatt úgy érzik a kamaszok, hogy "kötelesség" elkezdeni a nemi életet. Sokan cikinek tartják, ha 14 évesen még szűz valaki...


27/L

2012. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!