Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen szerintetek is gáz...

13 évesen szerintetek is gáz elveszteni a szüzességet (lány)?

Figyelt kérdés
A barátnőm a múlt héten szülinapi bulin full részeg lett és egy sráccal a szobában megtörtént a dolog. Kicsit aggódom érte h nem e lesz valami baja. (védekeztek)

2012. ápr. 5. 14:59
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
92%
igen, gáz.. és el se tudom képzelni h 2 13 éves h tud szexelni :D ez nekem nagyon nevetséges....
2012. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat.. asszem elbeszélgetek majd az "okos" kis fejével :)
2012. ápr. 5. 15:16
 13/47 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom most nem erre gondol egyből, de később az miatt is szomorú lesz, hogy nem szerelemből vesztette el.Ez a lányoknak fontos kéne lenni, de mostanában már semmit sem jelent.A szexet csak úgymond játéknak, vagy mindennapos dolognak gondolják...
2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 legly ***** válasza:
64%

15:11 -es hozzászóló..


Én nem mondanám el, mivel ez tönkre tenné a barátságotokat, azért, amiért elmondta, ez azt jelenti, hogy egyedül benned bízik meg a legjobban és ezt a bizalmat, én úgy gondolom nem szabad elveszíteni.. akár rossz akár jó..de neked viszont neked kell segítened, hogy ne legyen olyan rossz neki!!

2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
53%
Nem úgy értettem, hogy ő mondja el a lány szüleinek, hanem, hogy mondja a lánynak, hogy mondja el ő!
2012. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 legly ***** válasza:

15:11-es hozzászóló, megint..


elnézést, a 15:13-as hozzászólónak a bejegyzését nem láttam, DE ABBA IS VAN IGAZSÁG, MEG AZ ENYÉMBEN IS,én így gondolom..

2012. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
52%
Mond el minél hamarabb a szüleinek, nehogy késöbb nagyobb probléma legyen.
2012. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon gáz... hol voltak az ilyen lányok az én időmben?

nálunk még az volt a módi, hogy a szüzesség elveszítése, legalábbis a lányé, egy felelősségteljes döntés, amit egy szerelmespár közösen hoz meg.

2012. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
8%
na, azért nem akkora érték a szüzesség, meg nem kell ekkora kérdést csinalni belőle, de ez már sok h 13 évesen...... omg......
2012. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:
0%

Gáz, jó is, ha nem mondja el senkinek. Na, de ezek után legalább már nem kell aggódnia, hogy kivel veszítse el, nem veszíti-e el túl későn, stb.

Előnye is van, ő lett az "okos" lány az osztályban, aki már mindent tud. Magabiztosabb lehet a tapasztalattól, hogy most már ő is tudja mi is az a szex.

Összességében nem olyan nagy cucc.

2012. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!