Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány csak azért fekszik le egy fiúval, hogy elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki lehordana emiatt le szeretném írni, hogy 18 éves vagyok , még szűz és komolyan elgondolkoztam a fent leírt dolgon. Úgy érzem, hogy a mai világba már nem vagy csak nagyon ritkán lehet normális férfit találni és már annyit csalódtam, hogy felhagytam a próbálkozással. Úgy érzem a legutóbbi csalódásom óta hogy nem akarok párkapcsolatot, egyszerűen elég lenne annyi, hogy néha "összejövünk". Jelentkező van bőven, csak eddig akárkit kérdeztem a dologról, mindenki azt mondta, hogy nem csináljam, mert később megbánom. Normális véleményeket légyszi.
2012. márc. 4. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolog segithetek.:-)
2012. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azért felesleges.. mi ez a szüzesség elvesztése marhaság..? nem értem a nőkben.. miért jó? Ez valami szektás dolog??
2012. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az R betűs szót. De amúgy hátrányos megkülönböztetés ér, mert szűz vagy? Egyáltalán miért olyan központi kérdés ez?
2012. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

hát szerintem megfogod bánni ha találsz valakit aki igazán szeret is te is szereted őt én is még szűzvágyók nem volt még barátnőm se mert hiába próbálkozok annál aki tetszik ha neki nem kellek de inkább várok és csak úgy érzelmek nélkül nem akarok lefeküdni senkivel


17/f

2012. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolkodsz. Ennek nem ez módja.
2012. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak zért "fontos" mert minden honnan azt kapom, hogy először olyan fiúval akit szeretek. De én komolyan úgy érzem már jó pár hónapja, hogy nincs szükségem senkire.
2012. márc. 4. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan voltam mint te. Normális srácot nem nagyon találtam és szerelmes sem lettem.

Aztán beszéltem egy egyetemista csajjal, aki azt monda, hogy dugás és szeretkezés között óriási különbség van. A szerelem az a fűszer ami a szexet szenté teszi és égi magasságokba emeli, még akkor is, ha nem jutsz el a csúcsra. Akkor egy csók is akkora jelentőséggel bír mint az univerzum összetartó ereje.

Szóval mondtam, ok, akkor kivárom a szerelmet. Hát jött. Igaz 20 évet kellett várnom ,de megvártam.

Nos, azt nem tudom, hogy egy sima dugás milyen, de én megtaláltam azt az embert, aki nekem való, és akiért izzik minden porcikám.


te döntesz. De lehet valami olyanról maradsz le, amit később nem lehet pótolni.

2012. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én túl vagyok a húszon és még szűz. Jelentkező nálam is lett volna, de én most érzem azt, hogy talán megtaláltam azt az illetőt, akivel megfog majd történik.

Ez nem központi téma szerintem és úgy tűnik, mintha rágörcsölnél picit arra, hogy szűz vagy. Nem maradtál le semmiről, senkire nincs ráírva, hogy szűz vagy nem.

Te döntésed, én érzelem nélkül biztos nem csinálnám.

2012. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem ugyan igy volt csak 16 évesen....mondjuk én nagyon "hmm éhes vagyok" de akkor nem tudtam csak vonzott és ugye magaddal valò jätékokat is meg unnod....mindenki csak àt b@szott senki nem szeretett ugy de én màr akartam...ìgy àt mentem egy nagyon jò fiù baràtomhoz és meg kértem...persznemet mondott :) de utàna pàr nappal àt mentem hozzà mìg hozott űditőt le vetkőztem es amikor be jött meg csokoltam és minden jött magàtòl...nem bàntam meg nagyon jò és gyengéd volt....akkor még nem volt hüvelyi orgazmuson de a 3.nàl igen.
2012. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Na, most leszek lepontozva mint a barom :D



Szóval, működhet a "barátság extrákkal" kapcsolat is, mindenféle kötöttség és egyéb nélkül, csak megfelelő mentalitás kell hozzá. Ha úgy gondolod simán próbáld meg, de olyannal akiben tényleg megbízol, és viszonylag közeli kapcsolatban vagy. Egyébként nekem bejött ez a dolog, lassan egy éve vagyok így egy lánnyal, mindenféle gond nélkül, szabadok vagyunk mind a ketten ,nincs semmiféle elvárás. Hozzátenném azt is hogy ugyanabban a cipőben voltam mint te, illetve vagyok is a mai napig, nekem sincs szükségem párkapcsolatra, ez a laza dolog viszont tökéletes.

2012. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!