Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen szerintetek is gáz...

13 évesen szerintetek is gáz elveszteni a szüzességet (lány)?

Figyelt kérdés
A barátnőm a múlt héten szülinapi bulin full részeg lett és egy sráccal a szobában megtörtént a dolog. Kicsit aggódom érte h nem e lesz valami baja. (védekeztek)

2012. ápr. 5. 14:59
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
90%

Függetlenül a fiú életkorától, bűncselekmény történt. 14 év alatt nem büntethető, az igaz.

Ettől függetlenül egy régi bölcsességet idéznék:

Korán nyíló rózsa korán hervad el.

2012. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%

Én sem olyan rég voltam 13, 5 éve, de a bulikon a barátnőimmel (fiúk nélkül) a szülinaposnál voltunk otthon, bújócskáztunk a házban, táncoltunk, ettünk, társasoztunk, 1-1 deci, fél deci pezsgőt ittunk, semmi más alkoholt, és 9 órakor jöttek értünk a szüleink, és hazavittek!

Hova fajul ez a világ, hogy egy 13 éves kislány full részegre issza, majd megd.gatja magát egy bulin...

eleve egy 13 éves mit keres egy olyan bulin, ahol megvannak ezek a lehetőségek gond nélkül??

Eltelik pár év, és remélhetőleg a fejét veri majd a falba, h hogy lehetett ilyen h.lye! Vagy a rosszabbik eset, semmit nem tanul belőle, és folytatja az ilyan életmódot. ÉS mire eléri a 17-18 éves kort, hogy élvezhetné az életet, a szerelmet, testi kapcsolatot esetleg, egy kiégett kis r.banc lesz, aki már senkinek sem kell, csak arra... Szánalmas komolyan...

2012. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
88%

Mért lenne ő az okos?? És honnan tudná mi az a szex??

Részeg volt!Lehet nem is emlékszik rá!És, de nagyon nagy cucc!És még annyit az utolsó válaszolónak, hogy attól még, hogy be tette neki egy 13 éves kisfiú nem tudja mi az a szex!Szexelni a szerelmesek szoktak..Ez nem szex volt.2 kisgyerek óriási butaságot csinált...Bármi előfordulhatott volna pl.: kiszakad a gumi, lyukas az óvszer....

2012. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
90%
Szerintem undorító hogy az első szex 13 évesen volt részegen. A barátnődnek nagyon belóg vmi
2012. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Bocsánat az utolsót a 15:26-osnak szántam!
2012. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
90%

Szerintem nagyon gáz!


Lehet h nem ért velem mindenki egyett, de nem érdekel.

Alapból, sztem részegnek lenni h lehet egy ilyen korú gyerek. Szerintem az a normális ha nem ilyen egy kalandos emberkékkel veszítjük el, hanem ollyannal akivel már szinte a házasságot tervezik. Vagy legalább is biztos h együtt maradnak.


(nem hiszem h sokan értenek velem egyet mert már sokaknak az a normális ha 15 évesen kezdik el elvesztení), de h 13... o.O

2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
76%

(előző vok)


és sztem TE mond el a szüleinek a dolgot. Mert ha igaz barát akkór nem hogy megbocsát de nem is haragszik majd.

2012. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%
Huhh ez durva 13 évesen full részeg és még szexel is!!
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
20%

Hát frankó, de ezen már nem lehet változtatni. Fizikai problémája nem lesz, de lelki lehet bőven. Lehet, hogy majd kitudódik, és szájára veszi az iskola. Vagy éppen pár év múlva tényleg nagy r1banc lesz belőle, amit élete végéig szégyenként él meg, ilyesmik.


Nekem volt nem egy lány ismerősöm, aki ennyi idősen veszítette el a szüzességét. Az egyik párkapcsolatban tette, aztán még vagy tíz évig együtt is maradtak, az a csaj ilyen tipikus "rendes lány", annak ellenére, hogy 13 évesen már szexuális életet élt. Egy másik valami eszméletlen lecsúszott k*rva lett (de tényleg legendásan durva, nem is részletezném). A harmadik elég könnyűvérű volt gimisen, mára teljesen normális. A negyedik is eléggé rendben van, bár ő furcsa bogár, de nem a korai szex miatt. Neki volt egy kapcsolata 13-14 évesen, akivel le is feküdt, azán nem volt partnere vagy 18 éves koráig.


Azért az érdekelne, hogy milyen igényt elégít ki az emberekben a csaj lehordása mindenféle r1bancnak? Én sem értek egyet vele, de változtat bármin, ha most jól megmondjátok neki?


26f

2012. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
*Hát nem frankó, bocs
2012. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!