Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen szerintetek is gáz...

13 évesen szerintetek is gáz elveszteni a szüzességet (lány)?

Figyelt kérdés
A barátnőm a múlt héten szülinapi bulin full részeg lett és egy sráccal a szobában megtörtént a dolog. Kicsit aggódom érte h nem e lesz valami baja. (védekeztek)

2012. ápr. 5. 14:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Baja lesz ,de csak később. Mikor az életet élvezhetné szabadon ,akkor ő már egy kiégett lány lesz.
2012. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%

igen, nagyon gáz!!! főleg, ha még be is b@szott és úgy dugták meg

kisribanc

2012. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen miért baszik be valaki?? És utána szexelt is...És ez nem jó mentsék, hogy földig itta magát.Ez gáz!
2012. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogja tudni kezelni a helyzetet és ez lelki problémákhoz vezethet
2012. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
egyedül nekem mondta el...még a szüleinek se mert szólni :/ én meg nem tom mit tegyek. szóljak valakinek vagy ne
2012. ápr. 5. 15:07
 6/47 legly ***** válasza:
93%

eléggé gázos a szitu.. =//

valaki említette, h 13 évesen iszik, és szexelt, nah azzal 101%-osan egyet értek.. minek kell inni??!! 16/F vagyok csak addig iszok amíg jó nem lesz a hangulatom, pár feles és késsz!! =//

a másik h volt egy másik hozzászólás is, asszem az első, hogy elvesztette az életet.. valahogy így kezdődött..

nos hát igen..rossz útra tért... =/ és sajnos ebbe a mai világba egyre többen..

2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen ha a másik fél 14 vagy több, akkor bűncselekménynek számít
2012. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
58%
Én sem mondanám el (bár nem tennék ilyet, és inni sem innék ennyit), mert nem merném, de az a helyes.Mondd neki, hogy mondja el, mert te oké lehet, hogy ott vagy mellette, de te is még csak 13 éves vagy!A család persze megbüntet, de ők örökre melletted maradnak! És amúgy gondolom nem gondoltam arra szülei, hogy így leissza magát, de ők engedték el egy buliba.Ha rosszat csinált vállalja a következményeket! Mindenképpen mondja el, mert komoly gondjai lehetnek.Itt most gondolok a tinédzserkori depresszióra, lelki zavarok és hasonlók.Mondja el a szüleinek!
2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
egykorú volt a srác
2012. ápr. 5. 15:14
 10/47 anonim válasza:
89%
Pfff -.- A barátnőd szánalmas. :) 13 évesen minek iszik az ember, főleg annyit, hogy részeg legyen? Aztán még meg is dugatja magát... gratulálhatsz neki a nevemben is. Kis ribanc.
2012. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!