Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nem vagyok szűz. Mit...

Már nem vagyok szűz. Mit tegyek? Nagyon fontos. A többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel több mint valószínű hogy összefogok jönni. Nekem az előző kapcsolatomban megtörtént az első, és rákérdezett a srác hogy lefeküdtem-e vele az exemmel. És én azt válaszoltam, hogy nem mert azt mondta, hogy csalódott volna bennem, ha igen, és így nem mertem bevallani az igazat. Mit tehetnék, hogyha pl komolyra fordulna a kapcsolatunk? Tudnám álcázni, azt hogy "szűz" vagyok?
2012. febr. 20. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Van, amikor nem éri meg elmondani az igazat.Ez pont ilyen...
2012. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de mégis ki a halál ő, meg milyen jogalapon csalódik ő akárkiben is ha a kiszemeltje le mert feküdni az előző barátjával/szerelmével??
2012. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Megkérdezted már tőle, hogy vajon ő még szűz-e? Persze, tudom, egy fiú könnyebben tud hazudni ebben...
2012. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha szűz a srác,lehet,azért mondott ilyeneket,mert nem akar beégni egy tapasztaltabb lánnyal szemben...

Viszont én vigyáznék a helyedben,mert ha már nem szűz,akkor milyen jogon várja el tőled,hogy te az legyél(meg persze amúgy is)?Ha már így kezdi az ismerkedést,hogy a régi kapcsolatodat taglalja,az nem jó jel szerintem...lehet,hogy betegesen féltékeny típus...

Szerintem felesleges volt hazudnod,mert valakitől úgyis megtudhatja a dolgot...a hazugságok előbb-utóbb úgyis kiderülnek.Így elkezdeni egy kapcsolatot szerintem pedig elég gáz...

22L

2012. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ilyen miatt csalódott volna benned (amihez semmi köze) akkor nem is érdemel meg Téged. Te is rosszul tetted, hogy hazudtál neki.
2012. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én 17 a srác pedig 19 éves.

Tudom hogy el kellene mondanom az igazat, viszont félek a reakciójától, hiszen tudom hogy megharagudna és nem lenne jó vége :(

2012. febr. 21. 17:42
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

De tulajdonképpen ez neki miért ennyire fontos? Ő is szűz, vagy vallásos, vagy a szűz lányokra bukik? Vagy mi a fene?

Nem értem ezt, a mai világban ez már nem olyan,mint régen volt...

2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A srác már nem szűz, viszont egy szűz lányt szeretne maga mellé, komoly kapcsolatra. :/
2012. febr. 21. 20:04
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez beteges. Ha ő nem szűz, akkor milyen jogon várja el, hogy Te az legyél? A komoly kapcsolatot meg nem az szabja meg, h ő veszi el a szűzességed vagy sem. Nem azért, de ez a srác eléggé defektes! Nem kezdenék vele.
2012. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek után nem hogy mondd el az igazat hanem küldd el a p*csába. Ha csak az számít neki hogy szüz legyen valaki...
2012. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!