Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nem vagyok szűz. Mit...

Már nem vagyok szűz. Mit tegyek? Nagyon fontos. A többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel több mint valószínű hogy összefogok jönni. Nekem az előző kapcsolatomban megtörtént az első, és rákérdezett a srác hogy lefeküdtem-e vele az exemmel. És én azt válaszoltam, hogy nem mert azt mondta, hogy csalódott volna bennem, ha igen, és így nem mertem bevallani az igazat. Mit tehetnék, hogyha pl komolyra fordulna a kapcsolatunk? Tudnám álcázni, azt hogy "szűz" vagyok?
2012. febr. 20. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
tégy úgy, mintha fájna
2012. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tudod álcázni. Tűnj idegesnek,picit játszd meg hogy fáj, stb...

DE megér ennyit ez a srác? hazudni meg megjátszani magad? milyen már hogy még össze sem jöttetek, de máris ilyen elvárásai vannak veled szemben?! Miért ha kiderülne, hogy már nem vagy szűz, akkor nem kellenél neki?! Mert ha veled akar lenni, nem az számít, h szűz vagy e vagy sem. vagy hogy sötét vagy világos barna a hajad... Remélem érted miről beszélek...

2012. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ezek a fránya hazugságok... Soha nem vezetnek jóra!


Pedro

2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, tudnád álcázni, de azért ahhoz is kell egy gerinc hogy ilyet csinálj... :DDD
2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Ilyenről hazudni nem túl szerencsés. De ha feltétlen tartani akarod magad ahhoz, hogy szűz vagy, és az aktus után rákérdez miért nem érezte a hártyád, megmagyarázhatod azzal hogy sportolás közben elszakadt vagy maszturbálásnál.

De én azt mondom, ha kapcsolatba akarsz kezdeni a sráccal mondd el neki az igazat, ne hazugságra épüljön egy kapcsolat már az elején.

2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy butaságot csináltál. Én a helyedben elmondanám az igazat. Nehogy mástól tudja meg. Nekem nagyon rosszul esne, ha ilyenben hazudnának.
2012. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ha elmondanám utólag az igazságot, akkor megharagudna és akkor nem lenne köztünk még barátság sem! :( fogalmam sincs, h mit tehetnék
2012. febr. 20. 21:41
 8/21 A kérdező kommentje:
nagyon érdekel a srác és úgy veszem észre, h őt is érdeklem én
2012. febr. 20. 21:42
 9/21 anonim válasza:
100%

Mondjuk nem tudjuk, hogy hány évesek vagytok, de elég gyerekes viselkedés lenne ha szóba sem állna utána veled. Akkor az a srác volt a kedvesed, hát megtörtént vele.

Ráadásul ha utólag derül ki lehet még rosszabb lesz, s mint ahogy a mondás is tartja " a hazug embert hamarabb utol érik, mint a sánta kutyát". Hidd el, ez nagy igazság.

2012. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Jól írja az előttem szóló. Az én szememben fen nagy érettségre utalna, ha leültetnél, és azt mondanád: "figyelj csak, nagyon szégyenlem magam, de hazudtam" és utána a többi. De most már én is kíváncsi vagyok a korotokra. Még egyszer mondom, ha később, vagy esetleg mástól tudja meg, sokkal nagyobb lesz a baj.
2012. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!