Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a szűzhártyád kiszakadt,...

Ha a szűzhártyád kiszakadt, de még nem voltál férfival akkor már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
Tehát például elszakad a szűzhártyád valamilyen "balesetben" vagy maszti , vagy erőltetett sport/hirtelen mozdulat során, akkor már nem vagy szűz? Vagy ez attól függ hogy voltál -e már férfival?
2012. febr. 18. 17:59
 1/6 Macs1209 ***** válasza:

Szűz: volt már szexuális aktusa


Szűzhártya: női nemi szerv része, valódi feladat védeni

a belsőbb részeket. Általában első együttlétkor szakad

át, de ez nem feltétel.


Kettőnek egymáshogy SEMMI köze !!!

2012. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsilány,akkor nem vagy szűz ha már járt benned f*sz.Ha ujjazással szakadt át a hártyád akkor még szűz vagy mert nem döngettek meg..
2012. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Macs1209 ***** válasza:
bocsánat, a nem kimaradt, szóval: nem volt
2012. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szüzességnek igazából 2 értélme van. Egyik a szűzhártya megléte, a másik a tény, hogy egy pénisz hatolt be a lyukba.


Szerintem ahhoz hogy valaki az általános "nem vagyok szűz" kategóriába essen, mindkettőnek teljesülnie kell.

Optimális esetben egyszerre. Előfordul olyan, hogy biciklizés közben vagy spárgázás közben elszakad a szűzhártya. Ettől még véleményem szerint szűz az illető, csak már fizikai nyoma nincs.



21F

2012. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval gyakorlatilag már nem vagy szűz, de elméletileg (ami szerintem fontosabb) még igen.
2012. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sanyi1234567 ***** válasza:
így is lesz aki meghúz ne aggódj ;)
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!