Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor elvesztettem? Vagy...

Most akkor elvesztettem? Vagy ennyitől még az vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal együtt voltunk és történtek a dolgok :$ De amikor .... először nem fájt annyira aztán (4-5 lökés után) "nagyon" fájt és fel sikítottam. És annyira a szívére vette h fájdalmat okozott nekem h azt mondta h majd holnap folytassuk ( mert gumi se volt :S ) !


Még szűz vagyok ? és mért hagyta abba amikor felsikítottam ?



2012. febr. 19. 09:46
 1/10 A kérdező kommentje:
14,5L - 16F
2012. febr. 19. 09:47
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
10 lökés alatt nem számít elvesztésnek. Viszont biztosan terhes vagy!
2012. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
gumi se volt??! hát gratulálok.. védekezzetek!!!
2012. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nazira ***** válasza:
100%
Ha benned volt akkor már nem vagy szűz... Finoman kell és ÓVSZERREL és előtte sok előjáték... Ha 1x is berakta akkor már nem tekinthető szűznek 1 lány így meg végképp nem, jó, h megijedt képzeld el, h milyen lehetett neki is, h ott sikítozol. Örülj, h szeret és nem folytatta, ma meg vigyázzatok ha fáj inkább pár nap kihagyás után próba újra
2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüz már semmilyen értelemben nem vagy. Viszont ugyanugy éretlen gyerek maradtál.

Ha nem akarsz anya is lenni gyerekként, akkor huzzon a barátod gumit a farkára. Ha nem akarja felvenni nyugodtan megmondhatod neki hogy é is megszivja, ha rávernek egy apaságit 16 évesen.


Azért hagyta abba, mert látta hogy fáj neked, nem logikus ?


35/F

2012. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) éés tudom a gumi ..... de ennyitől nem hiszem h terhes lehetek !


És de logikus. Legalább tudom h szeret !

2012. febr. 19. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Elmondanám picilány h lehetsz ennyitől is terhes uh jobb ha rászoksz az esti imára. Jah és attól h azt írod 14,5 még se idősebb se érettebb nem leszel.
2012. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Macs1209 ***** válasza:
100%

"Ennyitől nem hiszem, hogy terhes lennék..."


Na ez az a hozzáállás, amitől a nem kívánt terhességek

99%-a összejön!!!


Grat. Simán lehetsz terhes, már 1 lökéstől is (vagy még

lökés se kell hozzá).


Jah, és mivel már járt f@sz benned, nem vagy szűz.

2012. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

te csak na HIGGY semmit hanem védekezz! el se kellett volna kezdenetek úgy!

igen, elveszthetted, hát nyilván abba hagyta mert nem akar fájdalmat okozni áhh miért nem őt kérdezed -.- és tök mind1 hogy akkor folytatja, vagy másnap a fájdalmon túl kell esned, amíg átszakad teljesen a szűzhártya, utána nem lesz fájdalom csak óvatosan, lassan csinálja.

2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öcsém.Kis taknyos.De most komolyan 14 évesen mi a francért kell neked szexelni? Már nem vagy szűz,csak hogy tudd.Ráadásul gumi nélkül.Felelőtlen,éretlen kis csitri vagy.Nem tudom anyukád miért nem foglalkozik veled.nem tudom felfogni,kislányok mi a csodáért kefélnek.Attól,hogy mindenhonnan a szex folyik,és mert azt hiszik menő,és felnőttek lesznek,még nem kéne.17-18 alatt a lányok 99%a éretlen hozzá agyilag,és lelkileg,sőt egy részük fizikailag is.14 évesen a csók a max,legalábbis az lenne a normális a mai tinik már 11 évesen csókolóznak 13-14 évesen meg már 1-2 fiú átment rajtuk.Szánalmas,és szomorú.
2012. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!