Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor epilalnak eszre lehet...

Amikor epilalnak eszre lehet venni, hogy elvesztettem a szuzessegemet?

Figyelt kérdés
Hogyha epilalnak gyantaval eszre veszik, hogy mar nem vagyok szuz?
2012. jan. 7. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, sőt még egy IQ testet is lefuttatnak közben....
2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
ha belul is csinaljak,akkor eszreveszik.
2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Utcakultúra ***** válasza:
94%
Persze. Még azt is megmondják hogy hány éves volt a partnered. És hogy hány centi a fasza.
2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyantával nem fognak epilálni. A gyantával gyantázni fognak. Epilálni epilátorral szoktak.


Amúgy hogy lehetne észrevenni? A hüvelyedet gyantáztatod, vagy a szeméremtested???

2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy? A kozmetikus kb lesz.rja, hogy szűz vagy, vagy nem.
2012. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnek rá, nyugi.


Az epilálás és a gyantázás két különböző dolog.

Gyantázni gyantával, epilálni epilátorral szoktak.

2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy 13-14? a gyantával gyantáznak,az epilátorral epilálnak,de nem értem hogy tudnék meg abból,hogy szűz vagy-e,de amennyi eszed lehet sztem abból észre veszik
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy észreveszik?? Sőt, azonnal jelentik a hatóságoknak, szóval beszoptad ezt.
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
észre veszik hányan gyantáznak vagy epilálnak jó nagy dzsungeled lehet anyukám csak nem nelli az elefánthoz van szerencsénk még a lukadban is van szőr benyúlnak és azt mondja majd takarodj te nem vagy szűz :)pfffff
2012. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyantával gyantáznak, epilátorral pedig epilátoroznak!:D

Már, hogyne vennék észre. Gondolom másodállásban a kozmetikusod nőgyógyász is, vagy esetleg nőgyógyász asszinsztens aki ugyanúgy meg tud és meg is fog vizsgálni nőgyógyászatilag, aztán amint észreveszi, hogy nem vagy szűz leadja a forródrótot és talán másnap már újságok címlapján szerepelsz de talán még a kékfényben is!! XD

Még idáig ilyet sem hallottam kedves kérdező amit te kérdezel, de mindegy ilyen is van és kész.:P

2012. jan. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!