Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 eves voltam, amikor egy...

19 eves voltam, amikor egy fiuval lefekudtem, de amikor kb. 5cmre bedugta, akkor en leloktem magamrol, mert fajt. Vajon elvesztettem a szuzessegemet?

Figyelt kérdés
egy kicsit verzet aztan.
2009. jan. 22. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ó igen.

Te megbuktál bioszból, ugye?

2009. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
de buta vagy....majdnem mindenkinek faj a szuzesseg elvesztese, ezert kell petting, hogy fel tudj keszulni ra a paroddal. ha vereztel, akkor vagy atszakadt a szuzhartyad vagy csak megserult. Azota voltal valakivel, ha nem, akkor majd ha leszel, meglatod...de megsugom hogy valszinuleg megint fog fajni az elso par alkalom, uhogy ha ezt nem vagy kepes kibirni, akkor egyedul maradsz.
2009. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A szűzhártyádat biztosan elérte, azért fájt. Ha ezt követően voltál vele, vagy más fiúval, és akkor már nem fájt, akkor igen, minden bizonnyal elvesztetted. Ha nem, akkor lehet, hogy csak megrepedt a hártya. Egyébként milyen dolog már lelökni szegény fiút magadról, ő tehet a legkevésbé róla, hogy fáj, főleg, ha nem vadállat módjára bevágta, hanem óvatosan hatolt be...
2009. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%

Velem is így volt ez az első alkalommal....és tényleg elvesztetted a szüzességed...

A legközelebbi alkalomkor már nem fog fájni..meglátod...

2009. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia,

Addig vagy szűz amíg a pénisszel nem hatolnak beléd... Ha az 2mm, 2cm, 5cm, 25cm az lényegtelen, benned volt, a másik, csak úgy a női hüvely nem szokott teljesen ok nélkül vérezni, kettő nem 25cm mélyen van a szűzhártya, hanem egészen elől, szóval "átszakadt".

Nem vagy szűz.

( az ilyen csajok miatt szidják azokat a lányokat, akik esetleg korábban vesztik el a szüzességüket, úgy mintha mindig is nemi életet éltek volna, és általában az ilyen lányokból válik ki ez a tábor)

19évesen kicsit jobban utána kéne járni az ilyen dolgoknak... csak utána lefeküdni valakivel...

2009. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aztan voltam meg egy ferfival aki most mar a ferjem,s amikor lefekudtunk,akkor is fajt es verzet.kosszonom a valaszokat
2009. jan. 22. 15:32
 7/8 anonim válasza:

Hat szegenykem elegge lehangolo valaszokat kaptal!

Es minden beironak uzenem,hogy nemfeltetlen jogos!

Vannak itt 15 evesek is akik mar nem szuzek!

Es van olyan is,hogy a fiu hiaba tapintatos faj es abba kell hagyni!Ez nem statisztika...mindenkinek mas!SZoval ne aggodj ez nem ciki vagy ilyenek!

En elso alkalom elott nem pettingeltem!Fajt egy kicsit,meg is altunk,de idovel ujrakezdtuk!

HOgy a kerdesedre is valaszoljak szinte 100%hogy mar nem vagy szuz.

2009. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat,bocsika nemlattam,hogy irtal be kommit na nem baj lehet masnak is segit aki meg valaszt varna a kerdesre...:)
2009. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!