Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyitöl úgye nem? (Eshetem...

Ennyitöl úgye nem? (Eshetem teherbe) Én úgy tudom nem!

Figyelt kérdés
Szòval, egy nagy butasàgot csinaltunk egy fiùval, aki közzel àll hozzàm, ne gondoljatok okyan rosszra, csak a kivàncsisàg szeritem mindenki csinàlt valamit tìzenèves koràban amit meg bànt, tehàt olyan törtènt velünk nem tudom hogy került erre sor de azt tudom hogy ruhàba voltunk le huzzot nadràgal vagy is nekem le huzzva volt ö neki meg a slice volt le huzzva ès ki vedtem a pèniszèt oda màsztam hogy a puncimnak a csiklojànak dörzsöljem a pènisznek a makkjàt màs hova nem mert amùgy is szüz vagyok a behatolàs korai lenne meg arra még nincs merszem/ünk ha fogom is majd esetleg 4 èv mùlva óvszerel de tugyàtok meg mien lelki ismeret fùl dalàsom van e-miatt peddig csak ezt csinàltuj 1-3 percig kb ès csak ennyi volt hogy én dörzsölgetem a makkjàt a csiklomhoz be valom èlveztem ahogy izèli a csiklomat de ma màr 3 hete ez gyötri a fiut büntudata van nekem is de öt ez sokolja hogy ilyet csinàltunk ebben a korban ö nem is nagyon èlvezte mert mikor màr mondtam elèg ès el mentem neki tisztasàgi nedves kendöèrt mert egy picit kellemetlen szaga van a puncimnak ès mire visza mentem oda adni neki huzzgàlta èn meg mondtam fùj mert a makkja ahogy huzzogalta spermas mondta hàt na neki nem volt olyan èlvezetes csak minimàlisan ès azèrt és meg törölte ès el rakta a péniszèt. lègyszi ne horjatok el minden kis........ mert mindenki követet el okyan dolgot amit meg bànt! Ès csak a pénisze makkja èrt a csiklomhoz eszünk be se volt hogy berakja oda a lyukba!

2012. jan. 24. 18:29
1 2 3
 1/24 pqpqpq ***** válasza:
100%
nyugi kislany semmi bajod.. ettol meg nem leszel az.es kulonben is csak ismerkedtetek egymassal....kivancsiak voltatok, nem nagy ugy
2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
99,8% hogy nem
2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Most hol vagyunk? A csiga-biga óvodában?
2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
a helyèsìràsi hibàkèrt bocsànatot kèrek.
2012. jan. 24. 18:34
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

amúgy nincs baj, jól tudod, nem lehetsz terhes. nem kell félned:)

2012. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 13-14 körül, akkor ez még belefér, mindenki valahogy így kezdi az ismerkedést a másik nemmel. Ne legyen lelki ismeret furdalásotok, csak kíváncsiság volt. Persze, ha azt mondod, hogy 8-9 év körüli vagy, akkor ez valóban nagyon korai volt! És mindenképp álljatok meg még pár évre! Terhes pedig ettől szerintem tuti nem lehetsz, hisz szűz vagy, nem volt aktus, és a spermája sem került a hüvelyed környezetébe.
2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
na jò le ìrom a korunkat de kèrlek titeket ne ìtèljetek el, èn 13 leszek màrciusban a sràc meg 15
2012. jan. 24. 18:55
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
na szuper,okos gyerekek...komolyan ezt mi a francért kell,aztán majd jössz 1 hónap múlva hogy már be is dugta..biológiából megbuknátok,általános iskolába jártok de már,ilyen baromságokat csináltok..hová fajul a világ..ennyitől nem lehettsz terhes,de hogy lehet ennyi eszed..
2012. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom ezt nem magyar órán csináltátok...mert ha igen, ez a magyarázat arra, hogy egy másodikos gyerek fogalmazás órán helyesebben ír, mint te.
2012. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!