Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyitöl úgye nem? (Eshetem...

Ennyitöl úgye nem? (Eshetem teherbe) Én úgy tudom nem!

Figyelt kérdés
Szòval, egy nagy butasàgot csinaltunk egy fiùval, aki közzel àll hozzàm, ne gondoljatok okyan rosszra, csak a kivàncsisàg szeritem mindenki csinàlt valamit tìzenèves koràban amit meg bànt, tehàt olyan törtènt velünk nem tudom hogy került erre sor de azt tudom hogy ruhàba voltunk le huzzot nadràgal vagy is nekem le huzzva volt ö neki meg a slice volt le huzzva ès ki vedtem a pèniszèt oda màsztam hogy a puncimnak a csiklojànak dörzsöljem a pènisznek a makkjàt màs hova nem mert amùgy is szüz vagyok a behatolàs korai lenne meg arra még nincs merszem/ünk ha fogom is majd esetleg 4 èv mùlva óvszerel de tugyàtok meg mien lelki ismeret fùl dalàsom van e-miatt peddig csak ezt csinàltuj 1-3 percig kb ès csak ennyi volt hogy én dörzsölgetem a makkjàt a csiklomhoz be valom èlveztem ahogy izèli a csiklomat de ma màr 3 hete ez gyötri a fiut büntudata van nekem is de öt ez sokolja hogy ilyet csinàltunk ebben a korban ö nem is nagyon èlvezte mert mikor màr mondtam elèg ès el mentem neki tisztasàgi nedves kendöèrt mert egy picit kellemetlen szaga van a puncimnak ès mire visza mentem oda adni neki huzzgàlta èn meg mondtam fùj mert a makkja ahogy huzzogalta spermas mondta hàt na neki nem volt olyan èlvezetes csak minimàlisan ès azèrt és meg törölte ès el rakta a péniszèt. lègyszi ne horjatok el minden kis........ mert mindenki követet el okyan dolgot amit meg bànt! Ès csak a pénisze makkja èrt a csiklomhoz eszünk be se volt hogy berakja oda a lyukba!

2012. jan. 24. 18:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Az értelmi szintedet elnézve, olyan 12 évesnek saccollak,és a fiúcska se több 13-nál, az holtbiztos.
2012. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

Nyugodj meg,ez teljesen normális...a te korodban én is csináltam ilyet,vagyis ehhez hasonlót :D

Viszont tájékozódj egy kicsit,itt nemcsak a védekezésre,hanem a szexuális úton terjedő betegségre is gondolok....Ne aggódj,de azért légy egy kicsit óvatosabb!

18/L

2012. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

"Nyugodj meg,ez teljesen normális...a te korodban én is csináltam ilyet,vagyis ehhez hasonlót :D"


OMG!!! Ha megtudnám, hogy a 15 (!) éves húgom ilyet csinál, kapna egy jótestvéri pofont, az tuti.

Egyébként nálunk oviban volt menő, ez a "juj, mutasd meg a kukidat", úgy tűnik, ez egy alternatív változat, amikor a szereplők megmaradnak mentálisan egy 5 éves szintjén, de biológiailag megérnek...

2012. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen, ezt a pàr meg èrtö vàlaszokat!

Mert nem mindenki vàlaszolt kulturàlt ember mondjàra de termèszetesen van ki vètel ès azt meg is köszöntem! (Köszönöm!)

2012. jan. 25. 10:44
 15/24 A kérdező kommentje:
Ja ès még annyit hogy eszünkbe se volt hogy oda berakja még elè se raktuk a himveszöt az korai lenne rà èr az mèg 5-6 èv mùlva is hogy igazi bahatolos aktus törtènjen de akor természetesen vèdekezni fogunk a hogy csak lehet, csak most is a kivàncsisàg hajtot semmi màs ez 5 honap alatt kb 5-7 alkalomal törtènt meg több-ször nem ès màr több mint 1 honapja eszünk àgàba sincs csinàlni mert fèlünj hogy tovàbb fajulnànak a dolgok tehàt STOP!!!!!
2012. jan. 25. 10:52
 16/24 anonim válasza:
93%

off:

mikor írsz egy szöveget akkor NEM az a lényeg, hogy minden pirossal legyen aláhúzva ;)

próbáld ki így, meg fogsz lepődni!

2012. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%

off:

mikor írsz egy szöveget akkor NEM az a lényeg, hogy minden pirossal legyen aláhúzva ;)

próbáld ki így, meg fogsz lepődni!

.........................


Mit vársz tőlük???:DD A mai tizenévesek még nyelvtan órán is pettingelnek.

2012. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Lègyszìves, a kèrdèsre vàlaszoljatok, èn nem azért tetem fel ezt a kèrdès hogy a helyesìràsoba kössetek belle. Ha nem hogy KOREKT vàlaszokat kapjak!
2012. jan. 25. 17:59
 19/24 anonim válasza:
73%

előző vagyok. lefagyott a gépem, azért ment el 2x, bocs :/


kérdező, ne haragudj. nekem konkrétan az volt a gondom, hogy annyira helytelenül írsz, hogy nem tudtam értelmezni, ezért nem a kérdésre válaszoltam, na de mások ügyesebbek voltak és válaszoltak is neked :)

2012. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A helyesìràsi hibàkért bocsànat, de telefonròl internetezek ès màssab mint szàmitogèpen.

Szeretnèm ha meg èrtö vàlaszokat kapnèk hisz nagyon meg bàntuk, de legyek/legyünk ön gyilkosok? Ha ez vigasztalna egyeseket a sràc majd nem meg ölte magàt annyira lelki ismeret bàntodàsa van stb..

2012. jan. 25. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!