Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy ennyitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mangomalna kérdése:

Lehetséges hogy ennyitől terhes legyek?

Figyelt kérdés
elvesztettem a szüzességemet egy sráccal. gumival csináltunk,és kb. levette a gumit és egy percig csináltuk úgy. nem élvezett el. de látta hogy feszült vagyok és nem csináltuk tovább. lehetek terhes??
2011. dec. 29. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De mi a faxért kellett levennie és folytatnia???? Erre valami értelmes választ mondjál már!!!


Simán lehetsz terhes. És ha ennyire idióta vagy, kívánom is!

2011. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mért gondolják a mai fiatalok hogy csak akkor leszek terhes ha elmegy újra és újra el kell mondani nem csak akkor lehetsz terhes ha beléd megy az előváladék is tartalmaz spermát
2011. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2011. dec. 29. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a lottó. Ott több millióan játszanak és csak 1 nyer, esetleg kettő.

A Te esetedben ezt úgy hívnák, hogy ikrek.

2011. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de alig volt bent egy percig,és látta hogy feszült vagyok és akkor mondta,hogy inkább akkor nem. és utána megkért rá,hogy csináljak vele valamit hogy el tudjon menni(nem szexről volt szó) szóval nem volt orgazmus előtti előváladéka amikor bennem volt.
2011. dec. 30. 01:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, olyan szinten átvizslattad a srác farkát, hogy tutira mondod, nem volt előváladék? Ha beléd rakja, azt te sem veszed észre... Amúgy meg a kérdésedre már másoktól is kaptál választ: igen, lehetsz. Miért olyan nehéz ezt elfogadni? Nem kell bizonygatni, hogy nem lehetsz, ha egyszer lehetsz...
2011. dec. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehetségesnek lehetséges.

Én csak azt nem értem, hogy miért kell szexelni, ha ennyi fogalmatok nincs a dologról? És minek kell levenni azt a gumit, ha nem akartok gyereket (és nemi betegséget)?

2011. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislány, ha már feláll neki már VAN ELŐVÁLADÉKA! Még ha nem is látod.
2011. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hallottam mar egy parszor.oke.felfogtam.utana is olvastam azt is tudom,hogy ilyen esetben kicsi az esely a terhessegre. megkerdeztem felnot ismeroseimet is. ok is mondtak hogy lehetseges de kicsi ra az esely. gondoltam hogy legalabb normalis valaszokat fogok kapni.azert tettem fel a kerdest mert nem voltam 100%ig biztos benne.es ahogy elnezem a kerdeseket latom hogy nem csak en kerdezek ilyeneket es jo sok lannyal.elofordult ez. ugy gondolom hogy valoban hibaztam.tisztaban vagyok vele. ennyi erovel minden masodik not le lehetne szurni hogy miert ilyen kicsinyes es feledekeny. azert koszonom.
2011. dec. 30. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
De nem értem miééért kell a pasinak levennie a gumit? Nem őt kaparják ki, ha terhes lesz.
2011. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!