Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam vele?

Hogyan csináljam vele?

Figyelt kérdés
szűz lánnyal lesz dolgom, hogyan tegyem számára csodálatossá az estét? nem akarok fájdalmat okozni neki...18/F

2012. febr. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy ő legyen felül, és akkor ő is tudja irányítani, végülis ő tudja hogy mikor fáj neki.
2012. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor én elveszítettem a szüzességem,misszionárius pózban csináltuk és nekem nem fájt,mert kellően el voltam lazulva.Próbáltuk azt is,hogy én legyek felül,de mivel elég kevés tapasztalatom volt,nem egészen jött össze úgy a dolog.Szerintem jobb,ha ilyenkor a pasi irányít.

Csak izgasd fel eléggé a barátnődet,ha el tud lazulni,akkor minden rendben lesz.


22L

2012. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áhh! Miért hiszi minden pasi azt, hogy úgy lesz jó, ha ilyenkor a csaj irányít. Jó, hogy a fiú nak kéne!! Ez olyan, mintha egy 5 évesnek óvszert adnánk. Mit csinálna vele? Max felfújná, mint egy lufit. A fiú irányítson és a lány szóljon, ha fáj.
2012. febr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!