Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » NA szval 1 hónaposak vagyunk...

NA szval 1 hónaposak vagyunk és hát holnap jön hozzám és ha esetleg ugy alakul hogyan csináljam hogy finoman érzékeltessem vele hogy "mit" akarok?

Figyelt kérdés
NA szval 1 hónaposak vagyunk és hát holnap jön hozzám és ha esetleg ugy alakul hogyan csináljam hogy finoman érzékeltessem vele hogy "mit" akarok?És hogyan vegyem el neki a szüzességét ugy hogy kellemes legyen neki is meg nekem is.
2009. dec. 9. 22:43
 1/10 anonim válasza:
100%
kezd el simogatni a combját és kérdez rá h szeretnéd e vágni fogja h mit akarsz szoval csak hajrá sok sikert(:
2009. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is csókolózás közben a kezeddel a combját simogassad és haladjál egyre fentebb és vagy hagyja hogy tovább simogasd.. vagy ugy is leállít.
2009. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: javaslom én is a simogatást. Lassan haladj, érzékeltesd, h nem muszáj. Ha nem akarja úgy is lefogja a kezedet, te pedig szépen törödj bele.
2009. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kérdés állagából nekem úgy tűnik, a fiatalabb korosztályt képviseled, akinek nem sok kapcsolata lehetett eddig, sőt, szexuálisan is tapasztalatlan (semmit se vegyél sértésnek, nem annak szánom).

Miből gondolod, hogy 1 hónap után csak úgy lefekszik Veled a barátnőd? Ha csak nem valami extrém szélsőséges esetről van szó, a lányok nem igazán dobálják oda a szüzességüket egy hónapnyi kapcsolat után. Egyébként is: egy párnak testileg össze kell szoknia, meg kell ismerni a másik minden apró porcikáját, tudnia kell, hogyan reagál a másik az egyes mozdulatokra, érintésekre, csókokra, hol esik jól neki, hol nem. Ez egy tanulási folyamat, ami igen kellemes tud lenni: pettingnek hívják. Mikor már eljuttok egy bizonyos szintre, akkor következik majd az igazi aktus, ám mivel a lány szűz, az is egy különleges procedúra lesz.

Ne akard még lefektetni, max. kezdeményezz valamilyen mélyebb testiséget (csókolgatás, simogatás, ha esetleg eljutnátok oda, akkor orális izgatás - bár ez utóbbit kétlem).

2009. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egészből az esik le, hogy 1 hónaposak vagytok akkor kötelező dugni, ha szűz ha nem... Ha szereted őt vársz rá, ha nem akkor csak megakarod dugni ebben az esetben hagyd ott, jobb lesz neki is neked is. uff
2009. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16:26nál ott a pont.

1 hónap nembiztos, hogy elég. Az odavezető lépcsőfokokat nem szabad kihagyni.

2009. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy váratlan pillanatban előkapod a lompost és beakasztasz neki.

Komolyan állva a kérdéshez, főleg a második feléhez: szép hosszú előjátékkal, és kis lazítással szép lassan behatolsz, és ha szól hogy inkább ne akkor szép lassan (azaz nem kirántod) kihúzod. Nem biztos hogy kellemes lesz neki, sőt valószínű hogy nem lesz az.

2009. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj gyerekek már kemény EGY HÓNAPJA JÁRTOK!!!! -.-' Max 17 vagy. Éretlen, ne gyűjtögess trófeákat. Úgy vedd el a szüzességét,hogy várj még. Pettingeljetek,ismerjétek meg egymást. Egy hónap alatt szerintem még aligha szeretett beléd,és tedd fel azt a kérdést, hogy TE belészerettél e. Mert ha nem akkor csak reszelés lesz, meg fájdalom.
2009. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
sztem az előző az éretlen xĐxĐxĐ
2009. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy éretlen vagyok, de másnak miért kell annak lennie? :D Mellesleg te meg miért adsz 29%-ban hasznos válaszokat? Mert ez a válaszod is kb annyit ért,ugyanis nem mondtad meg miért gondolod rólam ezt...
2009. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!