Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érzékeltessem Vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem Vele, hogy oda vagyok Érte? Egyáltalán próbálkozzak Nála?

Figyelt kérdés

Van egy srác, elég jóba vagyunk már évek óta, de az utóbbi hónapokba kezdek többet érezni barátságnál. Nem mondanám még szerelemnek, de folyton rá gondolok, és görcsbe rándul a gyomrom, de jó értelembe :) és folyton boldog vagyok mellette :)

Hogyan kellene a tudtára adnom, hogy nekem Ő "kell" ? Szerintem egyértelmű jeleket adok Neki ("baráti" ölelések sorozta, amit viszonoz, múltkor pl. haverokkal filmezés, pizzázás, és akkor is direkt mellé ültem, és amikor a pizza elfogyott, akkor odabújtam hozzá, ráhajtottam a vállára a fejem, és akkor átölelt :). meg hasonló apróságok) De szerintem nem veszi le, hogy mit érzek, mert a baráti társaságunkba adott, h poénkudonk fiúk lányok egymással ilyen téren, és ebből a szempontból ez valamilyen szinten "hátrány". Ő is szokta mondani, hogy bármikor felhívhatom, elmehetek hozzá, múltkor pl. azt akarta, hogy aludjak ott nála, amit szívesen tettem volna, csak nem akartam, hogy egy olcsó rib@ncnak tartson .. :/

Tehát nem tudom, hogy egyáltalán próbálkozzak-e Nála, ha igen, akkor hogyan ????

Nagyon szépen kélek titeket, hogy segítsetek ! :)

18/L


2010. dec. 26. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Mi nem tudunk segíteni...

Nem lenne egyszerűbb megbeszélni a sráccal, hogy többet jelent barátnál?!

Ez az egyetlen járható út...

Nem jeleket kell sugározni, hanem a tudtára kell adni...

A legtöbb tini itt bukik el, hogy "jaj, pedig sugároztam a jeleket"...Ez hülyeség...Sugározni a radioaktív elemek tudnak...Az emberek kommunikálnak egymással...

2010. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De, egyszerűbb lenne szemtől szembe elmondani Neki, hogy mit érzek.

Csak az a baj, hogy egy nagyon jó barát, és félek, hogy ha elutasít, a barátságunk is romlik.

Mert ha úgymond nem lehetünk egy pár akkor legalább maradjunk jó barátok :)

2010. dec. 26. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Alaptalannak tartom azt az sok ember által gondolt dolgot, hogy ha elutasít egy barát, akkor azzal már nem lesz ugyanaz később.

Az egyik legjobb lány barátomba az év elején teljesen bele voltam zúgva, de elutasított. Volt egy 1-2 hónapos időszak amikor kevesebbet találkoztunk, de ez főleg az én döntésem volt, hogy túl tudjam tenni magam rajta teljesen, de most már ősz óta megint ugyanolyan jóban vagyunk mint előtte, a korábbi években.

Szóval inkább mondd meg neki, minthogy szenvedj.


17/F

2010. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)

hát akkor te szerencsés vagy, hogy végül jóba vagytok :)

de akkor kicsit átfogalmazom a dolgot, nem attól félek, hogy ő "utasítana" el nem csak, mint lányt, hanem, mint barátot is, hanem attól tartok ( vagyis tudom) hogy utána én nem tudnék ugyan úgy viselkedni vele, ugyanúgy nézni rá .. :/

2010. dec. 26. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Most akkor kell a pasi vagy sem?!

Mire vársz még? Lehet, hogy a srác sem mer közeledni ennél jobban feléd a barátságotok miatt...

Húzzál bele, mielőtt hoppon maradsz!!!

2010. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát, akkor majd próbálkozom :)

(amúgy, nem tudom, mennyire számít, az Ő kora, de 23 éves...)

2010. dec. 26. 00:24
 7/10 anonim ***** válasza:
De tudnál, mert HA elutasítana, egy idő után kiszeretnél belőle mindenképpen :)
2010. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mindenképp beszélj vele én is voltam a te helyzetedben!! Lehet először elutasít, de ha türelmes leszel ő is el fog gondolkodni azon hogy veled jól érzi magát és lehet rájön ő is többet érez irántad!!!Sok sikert és bátorság!!!
2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam, csak engem elutasított, rá 1 órával jobban beszélgettünk mint valaha!

Csak egyszer kell megkérdezned.. ha NEM akkor idővel rájön hogy rosszul döntött és ő fogja visszakérdezni hidd el.

2010. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy a srácnak is bejössz, ki tudja :D

nagyon jó fiú lány barátságokból sok esetben szerelem lesz :)

2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!