Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon régóta tetszik. Nemrég elkértem a telefonszámát, és elkezdtünk közeledni egymáshoz. Találkoztunk is párszor, megcsókoltam, azt hittem minden sínen van. Aztán észrevettem, hogy valami nincs rendben. Rákérdeztem, és azt válaszolta, hogy nem akar még tőlem semmit, mert van egy másik, akivel már régebb óta alakul valami... Ezen kicsit kiakadtam, nem is kerestem pár napig, de hiányzik, csak nem akar bolondot csinálni magamból, és futni utána. Szerintetek küzdjek érte?

22/F


2011. okt. 16. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy ne kuzdjél érte.Találj másikat aki tudja mit akar
2011. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az életben mindenért meg kell küzdeni,ha hiányzik akkor ne hagyd ,hogy a másiké legyen,nyilván nem állna veled szóba ha nem tetszenél neki! De valamit be kell újítanod valami kis extra amivel meghódítod, gondolkodj mit szeret stb és aztán lépj. OTT NE HAGYD!
2011. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne hagyd ott küzdj meg érte!!!!!!!! Ha nem tetszenél neki akkor biztos nem ment volna el veled talalkozni...
2011. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De sokszor estem már pofára ilyen, vagy éppen hasonló szituációban... Nem tudom mit tegyek.
2011. okt. 16. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
le van írva,hogy mi tévő légy ,hajrá!ne add fel! csak lazán add magad és keresd minél többször éreztesd vele,hogy küzdesz érte.na mostantól kezdheted is miután ezt elolvastad.sms,msn,akármi vagy legjobb ha felhívod telón és holnapra megbeszéltek 1 talit.
2011. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!