Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbálkozzak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig, elég kusza helyzet.:)

Volt egy fiúbarátom. Eléggé úgy tűnt, hogy közeledik felém, és hát én is közeledtem felé. Emelgetett, viccelődött velem, többen kérdezték tőlem, hogy tetszik-e nekem, ugyanakkor mondták is, hogy szerintük bejövök a srácnak.

Aztán rákérdeztettem egy haverommal, hogy bejövök-e neki, mire azt mondta mosolyogva, hogy nem.

Azután visszavett az emelgetésből, meg ezekből...nagyon szomorú voltam, teltek múltak a napok, é megint közeledett,szinte csak velem foglalkozott, mikor a volt barátnője odament hozzá engem nézett, mert mindig kerestük egymás társaságát. Mikor kettesben voltunk szinte nem tudtunk mit mondani a másiknak, mintha zavarban lettünk volna, de mégsem...

Aztán bejelentette, hogy orvosi céljai vannak, ezért sulit vált, mert ezt gyengének tartotta...NAgyon letört voltam, gondolkoztam, hogy vele kéne mennem...

Aztán mindent vagy semmit alapon szerelmet vallottam neki, mire azt mondta, ogy elég jóba vagyunk maradjunk barátok.

Azóta írtam neki egy üzenetet myvipen, és ott beszélgetünk üzenetbe, de néha attól félek, hogy mi van ha az agyára megyek, stb.

Szerintetek szerethetett, csak az álmai miatt döntött így? Vagy a barátságot féltette?

Kérlek adjatok tanácsot, nagyon szeretem, és szitne midnenben passzol hozzám:(


2011. szept. 3. 18:37
 1/10 anonim válasza:
47%
te még myvipezel?:O
2011. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Máshol nem nagyon tudnánk tartani a kapcsolatot, úgyhogy igen :)
2011. szept. 3. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Neked nincs semmi büszkeséged?
2011. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
facebook forever!!! szégyeld magad -.-" off
2011. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.facebook.com! Hagyjad már azt a szaros májvipet! Csak a reklámból áll ki az egész!


Amúgy meg lehet hogy azért nem akart kapcsolatot, mert ha elmegy a suliból, akkor nem tudnátok találkozni olyan sűrűn?! Úgy meg nincs értelme. Nekem pl. még egy évem van a suliból, utána kamionozni fogok, és hülyét is kapok ha akkor jön össze egy barátnő.

2011. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hú, ahogy mondod, elég kusza helyzet.

Szerintem minden ott csúszott el, amikor megkérdezted az egyik haverját. Lehet, hogy ő rontotta el az egészet azzal, hogy úgy állította be a helyzetet nálad is és a srácnál is, hogy nem jösztök be egymásnak. (Habár lehet csak véletlen egybeesés..)


Szerintem jól tette, hogy elutasított, mert személyszerint velem is megtörtént, hogy összejöttem egy sráccal, elválaszthatatlanok voltunk, nameg remek barátok azelőtt, de egy életre tönkrement az egész, mert összejöttünk. Nem is érte meg, pár hét után szakított. :\

De csak türelem, kitudja, később majd hátha viszonozza érzelmeidet. :)

2011. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

VAn facebookom is mielőtt mindneki letámadna:)

NIncs büszkeségem. Annyira szeretethiányos vagyok, de ez nagyon hosszú történet....nem akarok belemenni, családdal is voltak gondok, járok pszichológushoz is:)

Lehet tényleg az volt a baj mikor rákérdeztetettem. Amúgy erre én is gondoltam, hogy a távolság meg a célja miatt...

Viszont mint barát fontos nekem, mert volt egy nagyon nagy baj amire lelkileg picit rámentem, és végig mellettem állt. Ráírtam vipen, és beszélgetünk, de néha van olyan, hogy fent volt de később válaszol, meg olyan komolyan, néha meg viccesen, nem bírok kiigazodni.

Ugyanakkor ha évekk múltán lenne esély én várnék rá...

2011. szept. 3. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem azzal rontottál a helyzeten hogy megkérdezted a haverodat am meg ha nem szeret akkor meg ő a hibás azért mert feléd úgymond "téves jeleket" küld azzal h állandóan téged néz s állandóan kereste a társaságod...

válaszolva a kérdésedre:szerintem az álmai miatt döntött úgy ahogy (feltételezem az előző barátnője szakított vele és ez fáj neki, valószínűleg nem akar egy darabig újabb barátnőt és ezért inkább az álmait,vágyai jobban szem előtt tartja) de szerintem szeret visszaolvasva elég hülyén írtam le de nehéz elmagyarázni ahogy én ezt elgondolom...:)

2011. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok az egyik legjobb barátommal! csak "hülyéskedésből" kérdezte meg hogy járnék-e vele! és én is elintéztem egy poénnal , holott valahogy én is úgy érzem hogy több van közöttünk! de régóta vagyunk barátok , gondolkodtam hogy el kéne neki mondani , mert tudom hogy járna velem , de mégis meggondoltam magam! oké hogy összejövünk de már annyian belebuktak ebbe a legjobb barátból szerelembe :S Soha nem fogom megmondani neki! nekem sokkal fontosabb a barátsága és nem szeretném ha mindez tönkremenne! az a baj hogy az ilyen szituációban nincs egyértelmű megoldás mert valakinek bejön valakinek nem... rengeteget gondolkodom ezen de egyszerűen nem tudom mit lehet tenni az ilyen helyzetekbe...
2011. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszia válaszokat:)

Ő szakított a volt barátnőjével, mert a csaj sokat cigizett, és előbb volt neki a cigi aztán csak a srác(legalábbis így tudom.)

Utolsó válaszoló: Igens ajan nicsn helyes megoldás, és nagyon nehéz, hogy merre, mert én éveket is várnék rá szerintem, ha összejönne velem:)

2011. szept. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!