Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött rá anyám. Ezek szerint nem is figyel rám. :(
2008. dec. 3. 19:53
 72/87 anonim válasza:

Figyi én is 13 éves vagyok és lány. Hogy is mondjam az oké, hogy beszéltek a bnőiddel a szexről mi is szoktunk, DE nem ez a főtéma. Ha ti nálatok is ez van (sztem igen) akkor te sem tudsz többet annál, hogy miért dugják azt oda és hova. Megtalán a védekezés nélküli aktusról is tudsz egy-két dolgot. Nah, most ennyi szted elég ahoz, hogy lefeküdj vkivel? Hát nem!!! Szóval igen is nagyon gáz, hogy lefeküdtél már vkivel. Akár hány éves volt, akármien volt és akár hogyan. Én megbántam volna. Hiába van barátom azért a smároláson túl mi se jutottunk tovább. Meg 3 hét után lefeküdni vkivel? Könyörgöm 3 hét után azt tudod, hogy mi a kedvenc helye.

Szóval most egy korodbeli lány válaszolt aki áttudja élni a helyzeted. Ajánlom neked ezt az oldalt: [link]

Itt sok mindent megtudhatsz a különbőző témákban.

2009. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim válasza:
Igen az 3 hét után nagyon durva ha nnyi idős vagy és 1 éve jársz a pasidall akkor se joó ez igy én is 13 vok de megs fordult a fejembn a b nőimal szoktunk rröl dumálni de inkább jobban ruhákkal foglalkozunk meg fiukkal a kinéztükre értem a fiuknak és hát én ezt nagyon meg bántam volna
2009. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:

Ez igen!!!!!!

Ez gázzzzz!!!!!!!!

Én 13 vok és nem is gondolkodom ilyen-en pláne h 18 éves a gyerek!!!!!!!!!

Á ez gázz

2009. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
17%

mi tortent azota?

rajott mar anyud ?

mondjuk mar eleg idos wagy

wiszont sztem nemgaz!:P

enis 13 wtam

es ensem bantam meg,es szerelembol tettem!

15/L

2012. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim válasza:
Szerintem csak akkor gáz, ha te is ezt gondolod róla. Ne azzal törődj hogy mások mit gondoltak. Biztos nem mentél volna bele ha nem akartad de ja jó volt akkor nem bánhattad meg. Te döntöd el hogy vezesd az életed és ha nem mondod el a szüleidnek akkor biztos nem lesz semmi baj. Tedd azt amit jónak látsz!:)
2012. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 Kmate9999 válasza:
Szerintem nem én is szűz vok 12/f
2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim válasza:

Ő 18. Már nem vagyunk eggyütt. Mondjuk kezdjük ott hogy nem is én voltam rajta a témán hanem ő. Röviden annyi h náluk voltunk és nem hagyta hogy ellenkezzek hanem lefogta a kezeim és nem tudtam hogyan "ellenkezni". Mondjuk jó volt nem bántam meg. 3 hét és 2 nap volt a nagy járás



Őszintén;A mai 13 14 éves lányok mért 17 19 éves pasikkal járnak,egyáltalán mért járnak.komolyan mert hogy érettek stb.. duma mi,aha persze mutatok nektek olyan 9 éves lányt aki éretebb mint ti.amm meg attól még hogy van "pasid"(kuc.kuc csak a szexre kellettélkuc.kuc)attól még nem kell egyből baszni,ja lefogott mi?persze.csakis.

2014. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim válasza:
bocs, de 13 évesen még a babákhoz, plüssökhöz kéne vonzódnod nem egy sráchoz....azt se tudod mi az a szex basszus ennyi idősen,de már csinálod? übergáz....a tanuláson járna az eszed nem ezen...
2015. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim válasza:

Menstruálsz már egyáltalán??? Ba szod én fiú vagyok 18éves 15 voltam amikor elvesztettem es a csaj is 16 volt. NAGYON GÁÁZ! Nálad valami nincs rendben, egyébként kamu az egész, mert ha megerőszakolt volna azt nem hagytad volna ennyiben (ha nem van telhesen Hulye)

FFUUU 13 évesen nm hiszem el....

2015. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!