Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
5%
ismerösöm 12 volt!
2008. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a gáz, hogy valaki 13 évesen nem szűz (bár szerintem is korai egy kicsit, de mindegy), hanem az a gáz, hogy hogyan vesztetted el. Mert ez szimplán nemi erőszak. A srác 18, tehát büntethető, te meg nem vagy még 14 éves sem, tehát ha beleegyeztél volna, még akkor is bűncselekmény lett volna. Én tuti feljelentést tennék. A szüleidnek is mondd csak el, hogy erőszak volt, hiszen ez az. Biztos nem rád fognak haragudni miattta. De azért próbáld őket rávenni, hogy ne ők akarják elintézni a srácot, mert akkor ők is megszívják, bízzák ezt a törvényre, sokkal jobb, ha az ilyeneket lesittelik, az még hosszabban is tart, mint hogy megverik és fáj neki.
2008. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
57%
Az előző hozzászóló vagyok. Azokkal meg ne foglalkozz, akik csak benyögik, hogy kurva vagy. Mindenki csinál hülyeséget, szerintem az ő múltjukban is lehetne turkálni kicsit. Csak azt remélem, hogy tanultál a hibádból. Anno és is tanultam a sajátomból (én csináltam olyat 17 évesen, hogy két pasival, és meg is lett örökítve, elég nagy botrány lett belőle). Azóta anyuka vagyok és nagyon boldog a férjemmel. És mellesleg nem vagyok "öreg" csaj, 21 éves vagyok és nagyon jól emlékszem, milyen volt 13 évesnek lenni. Én 15 évesen vesztettem el, buliban. Na és, nem bántam meg, akkor nem zavart, ma meg már tudom, hogy nem ott van a helye az ilyesminek. Ami meg veled történt, elsősorban nem is rajtad múlt, hanem ezen a barom srácon. Most komolyan, milyen srác az, aki 18 évesen egy 13 évessel jár és megerőszakolja... Itt nem te vagy a rossz, hanem a srác, te az áldozat vagy, kérj segítséget! Javaslom, hogy beszélj egy tanároddal, akiben bízol, ha nem mered elmondani a szüleidnek, majd ő megteszi a szükséges lépéseket, ott vannak a gyermek- és ifjúságvédelmisek, az a dolguk, hogy segítsenek.
2008. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
45%
ne is haragudj de szerintem is elég gáz az ha 13 évesen már nem vagy szűz.igaza van a többieknek
2008. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
52%
Biztasd csak (kettővel előttem), még nem elég ribanc hozzád képest! 17 évesen két fiúval, ráadásul rögzítve is lett! Ez aztán a nagy valami! Eldicsekszel vele majd a gyerekednek is?
2008. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
76%
JESSZUS HOGY EGYESEK MIENEK TUDNAK LENNI!ATTOL KURVA MERT EGYETLEN EGY FIUVAL LEFEKUDT?JO,OKE MEGERTEM HOGY MEG KORAI DE NEM KURVA!ES NEM IS BISZTOS HOGY AZ LESZ BELOLE!azt bevallom nem ertem hogy hogy fogott le es dugott meg ugy hogy elvezted es h nem bantad meg?(legyszives magyarazd el)szerintem is tegyel feljelentest nehogymar egyeseknek mindent szabad legyen es meg le nem tolja senki oket erte!Es meg teged kurvaz?Hat o mi?Azokat nem ertem akik azt mondjak hogy a 12-13 evesek mar ezt meg azt csinalnak .Hat konyorgom 12 eves vagyok 15 eves baratom van es csoknal tobb nem volt es nem is lesz kabe 4-5 evig.Mert nem minden 12-13 eves ugyanojan.Es takaritsak be azok a szajukat akik ijet meg ojat mondanak a 12-13 evesekre mert nem vagyunk egyformak.Amugy viszzaterve hozzad korai es foleg az hogy 18 eves volt a pasi.REMELEM VEDEKEZTETEK!meg az lenne a jo ha ezek mellett babat kellene neveljel.jo lenne ha valakivel meg tudnand beszelni lehetoleg felnott legyen mert o meg tanacsot is tud adni.Ha a szuleiddel nem megy vagy valamien csaladtaggal akkor iskolapszihologus ott van vele ingyen beszelgethetsz es tanacsot is ad.Jah es egyaltalan nem gaz hogyha szeretted a pasit es o is szeretett teged meg ha nem bantad meg.Az a gond hogy csak kihasznalt.Viszzamenni az idoben nem lehet ugyhogy azt ajanlom hogy beszelgess mindenfelekeppen egy felnottel mert konnyebb lesz.Kivanom hogy minnel hamarabb vege legyen ennek az egesznek es hogy legyen merszed elmondani a szuleidnek es az a pasi pedig megkapja amit erdemel.Pussz!
2008. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:

Az hogy élveztem erős kifejezés.De attol hogy lefogott még nem azt jelenti hogy nem figyelt rám oda. Kurva semmi képen nem leszek!!!! Szeretni nem szeretett,de kezdem magam egyre jobban utálni és undorodom magamtol.

Probálom elhitetni magammal hogy nem bánom meg minden,de amit írnak azok által egyre jobban rühellem magam. Eddig sikerült elhitetni magammal hogy jó volt meg hogy nem bánom,de kezd ez a dolog bennem megingani. De mind1. Már megtörtént. Vissza csinálni nem lehet.

2008. ápr. 6. 16:25
 38/87 anonim ***** válasza:
44%
akárhonnan nézzük, gáz... :S
2008. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy megkérdezem, de ha nem akarod akkor hogy lehet jó?! gondolkozz már! igenis, elrontottátok, nagyon hülyék voltatok. ennyi.
2008. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
60%
Aki lepontozott, hát bazd meg, szerinted miért írtam a válszt? Egy lány akin nemi erőszakot követtek el, az kurva????????? Ezért nem mernek segítséget kérni. Tudod, az ilyen faszfejektől mentse meg valaki az emberiséget, akik nem bírnak semmi empátiát tanusítani.
2008. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!