Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
53%
eggyet ertek a tobbi hozzaszoloval aki azt irta h meg nem kellene a sexel foglalkoznod.en 14eves multam es meg egy pasim sem volt,az apam nem engedte h legyen fium,aztmondta hogy majd ha befejezem a 8.osztalyt,es arra meg van egy evem.de nem hianyzok egy fiu sem..nemhiszem hogy a szuleid nagyon figyelnek rad,es ezt elkellene mondani nekik.meg te is gondolkodhattal volna elore hogy egy 18eves pasinak minek kellene egy 13lany,csak is arra h megdugjon,nem?mostmar keso,nem lehet visszacsinalni.a noverem 17es fel evessen vesztette el a szuzesseget,es szerintem jol csinalta hogy vart meg,nem az elso pasival fekudt le...meg a 18eves pasi az mar felnott,es neki csak a sexen jar az esze....velem akart egy 21eves pasi jarni,meg minden,de en montam h nem,mert meg nem vok keszen ra,meg bizti h nem csak jarni akart velem,hanem sexelni is...de en elore gondolkodtam h mit csinalok...de mind egy,neked is ezt kellett volna...ha a fiu lefogott akkor azt eroszaknak hivjak,es te nyugodtan jelentsd fel,megkapja a bunteteset...nem kell sajnalni...meg a szuleidnek is mond el valahogy...
2008. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:

előző hozzászólónak (is)...

jó látni hogy vannak olyan 13-14 évesek is akiknek em ott jár az eszűk hogy minél hamarabb elveszitsék amit ellehet...

tény az hogy egy 13 éves kislány mellé nem való egy 18 éves srác, de még egy 16 éves sem nagyon...viszont azért ne essünk tévedésbe, vannak NORMÁLIS 18 évesek, akiknek nem csak AZ kell, sőt az én barátom tiszteletben tartja a döntésemet hogy "egyenlőre nem"...(17 éves lány aki már annyiszor hozzászóltam...)

2008. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 A kérdező kommentje:
Én már 2x leírtam hogy NEM a DIVAT miatt volt ami volt. Ezt annyira nehéz felfogni?? Meg különben is azt mondta az elején hogy ő nem olyan ő tud várni. Lehet naiv vagyok,de elhittem. Igaz tegnap megkaptam a sráctol hogy mekkora kúrva vagyok pedig nem is csináltam semmit csak a haverja kavart. Pedig ki akart volna velem békülni. Én tudom mit csináltam,de a szüleim kivágnának azt pedig nem akarom mert, akkor hova mennék? Az utcára? Köszönöm,de isnkább tartom a szám. Egy időre az biztos hogy ettől az egész dologtol elvette a kedvem. NEM akarok a közel jövőbe senkitől semmit.
2008. ápr. 5. 15:38
 24/87 anonim ***** válasza:
34%
Gratulálok! Egy erőszak közben vesztetted el a szüzességed! Erre aztán büszke lehetsz! Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ezeknek a kis szarosaknak miért jár a szexen az eszük állandóan! 18 évesen mit fogsz majd csinálni? Kimész az utcára pénzt keresni? Habár már most is mehetnél, megütöd a mércét! Szép volt kislány!
2008. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem gáz....csak annyi hogy 18 éves fiu kikezd 1 13 évessel,az itt a gáz...az biztos hogy nem bántad meg mert jo lehetett... gondolhatnád hogy az olyan koru pasiknak általába csak az kell...nyugodtan lehet mondani hogy Pedofil...most már cseszheted..de ate dolgod..
2008. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá büszke. Egyedül itt írtam le a dolgot. Senki más nem tud róla. Nem leszek kurva! Azért mert valaki elvesziti a szüzességét még nem lesz kurva. Vagy mégis? Köszönöm az utolsó hozzászólonak hogy ő legalább nem mondta azt hogy kurva leszek. De a többieknek is köszönöm a válaszokat meg a jó véleményt. Csak ne feljtsük el mi van oda fel írva:amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted. De itt a legtöbb csak lehordani tudja a másikat.
2008. ápr. 5. 17:21
 27/87 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vártál, mit fogunk mondani. Nem bántad meg? Hogy megerőszakoltak?

Ez pedig örök érvényű kijelentés: Ha megkérdezed, hogy gáz-e, akkor más te is sejted, hogy az.

Nem vagy attól kurva. De én azt mondom, h hiába nincs a közelben semmi, akkor is kiabálok, ha erőszakoskodnak velem. Mert attól egy pasi, akibe kis értelem is szorult, meghátrál.

Ez van, nem lehet mit tenni. De a jövőben te is gondolkodj.Mert 3 hét alatt pl. nem tudom, hogy kerültetek olyan helyzetbe, hogy meg tudta tenni.

2008. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:

Meg azt irtad hogy az "elején" még azt mondta hogy várni fog...hát 3 hét az még nagyon az elején van a dolgoknak...NEM??? nem akartunk lehordani, de bizonyára kezded érezni, hogy mennyire súlya van a dolognak...nem is beszélve arról, ha anyukádék mástól fogják megtudni...

sajnálom h ezt kell átélned 13 éves fejjel...és remélem majd a te gyerekedre vigyázol h ne kerülhessen ilyen helyzetbe mint Te...mert itt elsősorban a szüleid, másodsorban az EX barátod volt a hibás...neked lehetett volna több eszed, de már ez van...

2008. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
Amit máshol nem mertél... Igen és meg is kérdezhetted. De azt nem garantálta senki, hogy azt fogod hallani, amit szeretnél.
2008. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
13%
Megérdemelted! Hülye kis kurva vagy!
2008. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!