Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
40%
most már úgysem tudsz rajta változtatni, nem mindegy? nem hiszem, hogy akkora durva hibát követtél volna el, mert élvezted, és ez a lényeg. szerintem inkább egy jó első szex 13 évesen (persze védekezve, megfontoltan) mint egy pocsék első szex 16 évesen...
2008. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
64%
sztem gáz de nagyon, belőletek lesz majd 16 évesen az aki azt kérdezi, hogz dobja fel a szexuális életét, mert ellaposodott. Mindennek megvan a maga ideje. A te korod még a felhőtlen tiniévekről, nem is beszélve a tanulásról kéne szóljon, max egy első csók. Később majd megérzed, miről beszéltem.
2008. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
77%

Hmm lefogott és megpróbáltál ellenkezni?? nem nagyon hiszem hogy jóérzés lehetett!! Ha nagyon nagyon akartad volna eltudtad volna küldeni melegebb éghajlatra!!! De ha te készen állltál rá stb stb akkor csak rajta!! Deh ne sirjona szád pár év mulva ezér meg azér ezzel kapcsolatban !! És ráadásul már nem vagytok eggyütt??:O hát és azért mert félt h a báttyád megöli hát igen az ő helyébe én is félnék a báttyók már csak ienek ez tapasztalat ...!! én is 13 vagyok és nekem is van egy báttyám aki pont ugyan ilyen, a szüleimről nem is beszélve de a szüleim engem venének elő nem a fiut!!

És ha már annyira jó érzés volt és nem bántad meg akkor tessék a szülök elé állni hogy ,igen is már nem vagyok szüz és ugyanezeket meséld el nekik h nem bántad meg stb stb , talán nem zárnak felnött korodig a szobádba!!

2008. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
81%
Öszinte legyek.Nagyon hülyék voltatok.A volt pasidat meg is büntethetik vagy legrosszabb börtön,mert te még kiskorú vagy ő meg már 18 éves felnőttnek számít.
2008. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
De monjuk én mégsem 4 pasival ráadásul 1 medencében hanem egy pasival aki nekem azért számitott is valamit. Igen,álljak a szüleim elé? És mit mondjak? Hát anyu képzeld megdugott a volt pasim,akiről persze te nme is tucc semmit,nagyon jó volt meg nem is bánom csak hát ugy történ hogy eggyátalán nem is akartam mert,nem éreztem ugy hogy én zt akkor /pill akarom hanem ő lefogott és ugy megdugot. Védekeztünk,bár mondjuk nem javit azon amit csináltunk. erzt mondjam neki? Az lenne az első hogy kirugdosna anyám a lakásbol. És valahol igaza lenne. És persze mondjam el.
2008. ápr. 4. 18:15
 16/87 anonim ***** válasza:
88%
Valami hasonlót!! Ha már voltál ien hülye és ki keztél vagy is belementél egy ien kapcsolatba hogy 18 éves pasid van !! aki már igen is nemi életet él!! akkor ne járjon itt a szád!!!!!Tisztába lehettél volna ezekkel a dolgokkal!!! inkább szerintem meny babázni vagy a saját korosztályoddal foglalkozz !! Igaz nekem is 15-16 éves paism van 13 éves létemre de soha nem tenne velem iet !! mert szeret és az ien embert nem lehet embernek nevezni amien a te barátod volt!!
2008. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlenség volt! Ha a szüleid meg tudják a srácnak tuti börtön. 14 éves korig büntetik. 3 hét járás után. Huha és én érzem magam rosszul? Én 16 voltam, és akkor voltunk együtt majd egy éve, és nem erőszak volt. És néha ma is elsülyedek szégyenemben, ha arra gondolok, hogy igenis ez még korai volt. Én most 23 vagyok. Ez elsővel 3 évet voltam együtt. Hová haladunk?
2008. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim válasza:
100%

elég rosszat csináltál!mire volt jó!és ha lesz majd egy fiú akit őszintén szeretsz és ő is téged?nem biztos hogy ő ezt eltudja majd fogadni!!!és boldogtalanok lesztek.meg pár év múlva benő a fejed lágya és akkor nem tudsz elszámolni a saját lelkiismereted előtt.kiégsz mire élhetnél...

és igen!a fiú részéről ez bűncselekmény mert kiskorú vagy.ha pedig még le s fogott,akkor erőszak.

tessék elmondani a szüleidnek!!ha tudtál ilyen felelőtlen lenni,akkor tudd felvállalni is!!!azért a továbbiakban remélem több eszed lesz,és vársz az újabb szexuális együttléttel még pár évet!legyen eszed!!!

2008. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim válasza:
67%
Szerintem te még gyerek vagy,és bőven ráértél volna várni egy kicsit.Nem kell valakivel ilyen korán lefeküdni azért mert ez a trendi.Szerintem szörnyű,h. ma már a 12-13évesek is képesek rá,amikor tudjuk jól,hogy még gyerekek ehhez.
2008. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
64%

Van egy barátnőm, aki 18 éves, a barátjával lefeküdt, egy éve,és most azt mondja hogy nagyon szégyelli...szerinem gondolkozz el a dolgaidon, és kezdj valamit az életeddel, mert ogy semmire nem viszed a későbbiekben, max lebújokban, bárokban, "tudod mit" csinálhatsz...

A 13 éveseket meg kéne nevelni normálisan...nekem ilyen gyerekem lenne, akkor szégyelném...13 éves vagy!!!! a tojás héj, még ott van a fenekeden...egyáltalán mennyire figyelnek oda Rád a szüleid? hogy állhattál össze egy ilyen fiúval??? (18 évessel) s egyáltalán neki hol volt az esze, egy 13 éves KISLÁNYT ágyba vinni...

Én 17 vagyok (hamarosan 18) és van barátom 7 hónapja, de nem feküdtem le vele, mert nem vagyok kész rá...és nem azért mert agyilag zokni vagyok, vagy mert testileg nem nézek jól ki...! és ha ezt nem tartaná tiszteletben a barátom akkor mehetne tőlem ahová akar...fontold meg a hozzászólásokat és nézz magadba kicsit ha nem akarsz k...va lenni 16 éves korodra...(mert addig még van 3 év) remélem megfontolod amit irtam...irtunk...

2008. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!