Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
Hát nem kötözött oda az ágyhoz. :) Nem fogunk kibékülni mert,fél a báttyámtól. :S és a annyira gáz.
2008. ápr. 9. 16:43
 52/87 anonim ***** válasza:
Ujra én vagyok aki az elöbb irt hát ...a helyébe én is félnék de gondolj bele ... te is félnél de ha nem derül ki akkor mitől kell félni?? AMUGY MEG AKKOR NEM FÉLT AMIKOR MEGBASZOTT??:D
2008. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
Akkor nem félt mert,biztos nem az agya vezette. :D Nah,de ez van. Most meg mindig azt írja msnen hogy olyan minha a huga lennék meg hogy vigyázzak magamra mert,fél hogy bajom esik.
2008. ápr. 10. 10:15
 54/87 anonim ***** válasza:
Hát még joh drágám hogy a farka vezette de azert gondolkodhatott volna 18 éves fejjel!!! Hehe ez vicces küld el a halál faszára és járj vki mással (de fontokld meg jol h mit csinálsz!!)!!!
2008. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te teljesen tisztába vagy vele, hogy gáz-e. Biztos vagyok benne, hogy tanultál belőle.A baj csak az, hogy ez az incidens egy egész életen át el fog kísérni, és nem úgy mnt a legszebb élményed. Sajnos ezzel is egyedül kell megbírkóznod, ha nem akarod elmondani a szüleidnek.Mondjuk én sem merném. Az viszont nem fog ártani, ha most egy darabig nem pasizol, és elgondolkodsz ezen egy picit.A véleményem nekem is az hogy korai volt, de a leírásod alapján nem nevezném erőszaknak.Egy fatális ballépés a részedről, ami még egy darabig cseszi majd a lelkedet. Én ezt a pasit elítélném, mert ha annyira tart a bátyádtól, miért fektet meg?Ráadásul 18 évesen már lehetne esze. tuti, hogy csak arra kellettél neki. Nem vagy kurva sem ribanc. Fiatal vagy még és ezek szerint még nem értél meg erre a dologra. Innentől jobban figyelj oda és inkább gondolj át mindent 2x.azon kívül nem kell 3 hét után lefeküdnöd senkivel. Ha szeretnek várnak rád, ha meg nem akkor tudod mire kellesz. A pasik is szeretik ha kicsit kűzdeniük kell. Én amikor összejöttem a párommal 25 voltam ő pedig 32. Nem feküdtem le vele 2 hónapig, pedig rég nem vagyunk szüzek,és ő ezt értékelte.Legyen tartásod! Most egyenlőre tanulj!!!! Ha meg pasiról van szó maradj még egy darabig csak a csóknál és a kézfogásnál, abból nem lehet baj... Fel a fejjel, ha okos vagy kimászol ebből is és ha érettebb leszel tudod majd mit kell tenned.De ne csapd be magad azzal, hogy elhiszed hogy nem bántad meg.Valld be magadnak hogy megbántad, jobb nem lesz de te tisztában leszel vele!
2008. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 A kérdező kommentje:
Nem is állt szándékomban pasizni. Első a tanulás(számomra). Nem a pasikból fogok megélni hanem abbol amit tanulok. Nem?
2008. ápr. 10. 17:19
 57/87 anonim válasza:
én is 13 voltam de több mint 10 hónapot vártam a brátomml aki 5 ávvel idösebb nálam... most 16 vagyok és még mindig vele vagyok. de inkább várhattál volna vele lelkiekben fel keell rá készülni
2008. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 A kérdező kommentje:
z van! vissza csinálni nem lehet. :|
2008. ápr. 10. 19:21
 59/87 anonim válasza:

a negyedik hozzászólóhoz intézném, hogy lefeküdni valakivel nem időkorlát, nem is erkölcsi szabályok alapján kell, van, amikor az egész csak visz magával, én például a barátommal lassan 5 hónapja vagyok együtt, "romantikus" vagy sem, kb egy pillanat alatt szerettünk egymásba úgy, hogy sosem találkoztunk előtte, és egy hónapra rá feküdtünk le először. csak gyorsan történtek a dolgok.


nem kell 13éveseknek házasság előtti szex-tilalomról papolni, főleg, hogy, mivel a legtöbb mondatból ez szűrődik ki, én értem és tartom, hogy általános iskolásoknak ne a szex legyen a téma, (bár régebben is ilyen korban vettek el lányokat, és valahogy mégis kitermeltek egy egész népet), de elég álszent, ahogy egyesek erről a témáról írnak.

2008. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 A kérdező kommentje:
Hát nem csak azon jár az eszem. Csak hétvégenként láttam a srácot. Vagyis ettől függetlenül tanultam rendesen.
2008. ápr. 20. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!