Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem ha megerőszakolták volna, akkor nem tárta volna szét a lábát elsőre! Nem nagyon tiltakozott a dolog ellen, tehát nincs miről beszélni!

Szerintem csak arról van szó, hogy berágott a volt pasijára, amiért otthagyta a szex után és most így akar bosszút állni! Tipikus!!!

2008. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 A kérdező kommentje:
Nem akarok bosszút állni!! Nem vagyok olyan. Kezdjük ott hogy csak itt emlitettem meg a dolgot sehol máshol. Akkor hogy állnék ezzel rajta bosszút?? Nah,de mind1. Köszi a válaszokat. NEM KELL TÖBB VÁLASZ MERT, TUDOM MINT GONDOLNAK AZ EMBEREK: HÜLYE KURVA VAGYOK AKI MEGÉRDEMLI A SORSÁT.
2008. ápr. 7. 16:56
 43/87 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Szerintem egyáltalán nem vagy kurva,ne is törődj ezekkel a hülyékkel! A kurva az,aki kiáll a sarokra és pénzért...üzenem a többieknek...Sajnálom,hogy az első szexuális élményed ilyenre sikeredett,és nem a legmegfelelőbb sráccal...mással is előfordul ilyen! én például 19 voltam,és hát nem az a srác volt életem szerelme,de nagyon kivántam, meg minden,viszont amikor a szexre került a sor,megijedtem és mindig húzni akartam a dolgot,ez ment hónapokig,aztán végülis azért feküdtem le vele,mert féltem hogy elhagy.szóval vettem egy nagy levegőt és megtörtént.és legnagyobb meglepetésemre,jó volt! Élveztem,pedig nem voltam halálosan szerelmes belé. Szóval nem tudom mért jönnek mindig azzal a dumával hogy csak akkor szabad szexelni,ha halálosan szerelmes az ember.

Visszatérve a Te esetedre: az nem volt szép tőle hogy lefogott,pláne hogy ilyen fiatal vagy,szóval ez csúnya dolog volt részéről.Várhatott még volna min.14 éves korodig,vagy addig amikor már te is akarod....azt nem mondanám h megeröszakolt,mert azt irtad h te neked id jó volt...szóval kusza a sztori...ebből csak annyit akartam kihozni,hogy ne szégyelld magad,azért amit tettél, mindenki csinál meggondolatlan dolgokat.Akövetkező már sokkal jobb lesz,meglásd!Szóval én nem itéllek el! A pasi felelőssége,hogy nem gondolkozott hanem csak a farka után ment.TE NEM VAGY HIBÁS!!! Kivánom hogy minél hamarabb elfelejtsd a srácot és a következővel már tényleg jó legyen! :)

2008. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2008. ápr. 7. 19:44
 45/87 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te rendes csaj lehetsz, csak most nagyon melléfogtál. Remélem ez jó lecke volt. A srácnak meg kívánom, hogy száradjon le a farka, ha lefektet egy 13 éves lányt, és plusz le is fogja.
2008. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
8%

en 17 vagyok a baratnom meg 14 1 eve egyut vagyunk de meg nem fektetem gerincre. neked a baratod azt mondta h var az akkor egy szemet kocsog lehetet szerintem h valaki valamit iger akko tartsa is be. igen vannak ien csajok mint te pl; a haverom hoz felment egy 13 eves csaj es azt mondta neki hogy "szia gyere baszal meg!!!" szo szerint en nem tom hogy van ez 12-13 evesek megertem meg 14 de akkor is a kapcsolat legalabb legyen egy eves es biz a baratodban s szeresen mert 1 ev utan kiderul ha teleg szeretr es nem azert van veled h gerincre fektesen. en mar jo egy eve nem szexeltem de tiszteletbe tom tartani a baratnom mert meg szuz s ezt tiszeletbe tartom a mig a gondolja habar lehet mostonaba meg fog torteni mert van az az oszton vagy mi?

en nem tom mind1. szerintem nem vagy kurva de h lehet elvezni egy olyan dolgot amit nem akkarsz szerintem te is benne voltal s maskep ugy mondjak h 2 all a vasar. legy ugyes,boldog, felejtsd el a az a szemet stricit es keres valakit akki boldoga tesz es ne a szexet keresd hanem a szerelemet az a fontos szexelni barkivel lehet de szerelmes lenni csak egybe

2008. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
Az előző válasz érdekelt volna, csak sajnálatos módon van, aki 17 évesen sem tud úgy írni, hogy ne legyen minden szavában egy helyesírási hiba, de olyan szinten, hogy az már a megértés is gátolja. AKI NEM TUD HELYESEN ÍRNI, AZ NE SZEXELJEN, JÁRJA KI A SULIT!!!! Ezt nem a kérdés kiírójára vonatkozik, az nem gázos ilyen szinten.
2008. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 A kérdező kommentje:
Én próbálok helyesen írni és ott vagyok a suliba és nem bukok semmiből. :D
2008. ápr. 8. 17:45
 49/87 anonim ***** válasza:
Látom, nem is neked szólt :)
2008. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
62%
Akik azt irták , hogy kurva vagy meg ribanc akkor ennyi erővel ők is azok ha már lefeküdtek valakivel!! A kurva az aki ki áll a sarokra és pénzér árulja magát stb stb!! És tuttunkal te nem tettél iet!! De nagyon remélem , hogy tanultál a dologbol...!! De nézd a jó oldalát bár ennek nincs nagyon nagy jo oldala de már túl vagy rajta!! És ha nem akarod nem kell elmondabi a szüleidnek de barátnőiddel bezsélj erről...vagy ha kibékülsz azzal a gerinctelennel aki le fogott akkor vele beszéld meg !!!És azoknak se támasztom alá amiket irtak , hogy "hát hogy élvezhette már ha lefogták "megerőszakolták" és nem akarta" !! Mivan azok átélték ezt a helyzetet hogy ennyire értenek és tuggyák hogy mivan?? Lehet hogy ő élvezte ...És szerintem ez a lefogás nem azt jelenti , hogy kikötözöt az ágyhoz hanem csak az elején nem? amikor levetkőztetet stb ...jah és azt is remélem hogy ha már igy oda figyelt rád hogy volt előtte petting stb ..!! Nah mind1 szerintem majd 3-4 év mulva próbáld ujra és remélem akkor nem igy fogod átélni .. hanem minden pillanat kellemes lesz!! Szijja puxy
2008. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!