Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim válasza:
57%
Tényleg egyre hülyébbek az emberek...
2008. máj. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim válasza:
91%
Nem az a gáz hogy nem vagy szűz,hanem hogy hogyan veszítetted el!nagy felelőtlenságet csinaltál és vigyázz,hogy mit csinálsz ezután!én sem voltam sokkal idősebb,de akkor már 3 hónapja jártunk és szerettük 1mást és még mindig járunk!szerintem ne mond meg a szüleidnek úgyse fognak megérteni...én sem mondtam meg.és nem tudom kik képesek azt mondani rád hogy kurva vagy!azokat sürgősen értesíteni kellene a KURVA szó IGAZI jelentéséről!!
2008. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

Ő 18. Már nem vagyunk eggyütt. Mondjuk kezdjük ott hogy nem is én voltam rajta a témán hanem ő. Röviden annyi h náluk voltunk és nem hagyta hogy ellenkezzek hanem lefogta a kezeim és nem tudtam hogyan "ellenkezni". Mondjuk jó volt nem bántam meg. 3 hét és 2 nap volt a nagy járás



Ez mind szép és jó..jelentsd fel..kiskorú megrontásáért börtön...kapsz 1 csomó pénzt..megéri v nem?

2008. jún. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
igazad van!!! de én szeretném ha a kérdezo nagyon részletesen leirná nekem(nekunk) az egész esetet,mert lehet hogy máshogy volt csak nem mered leirni teljesen az igazságot.!!! én kérnék toled egy email-t ahol irhatunk,mert nagyon érdekel ez az egész.!!!
2008. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 A kérdező kommentje:
miért érdekelnek a részeletek?
2008. jún. 26. 19:03
 66/87 anonim ***** válasza:
100%
mert máshogy nem tudok (tudunk) tanácsokta adni mert nem tudjuk pontosan mi is volt ott,.! de ha nem nem vagy hajlando részletezni akkor fordulj máshoz,és ne kérj tolunk tanácsokat...ennyi..
2008. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és hát én úgy gondolom,h inkább leszek 30 éves koromig szűz,mindhogy 13 évesen elvegye egy olyan fiú,aki iránt igazából nem érzek többett,mint barátság és nem ismertem ki eléggé... 3 hét után nem hiszem,h kiismerted volna... nem tudom,hogy ki hogy van vele,de én kicsit "félnék" egy 18 éves sráccal járni,mert tudom,h többett akar majd és én nem készültem fel rá lelkileg teljesen... a szüleimtől pedig talán mégjobban félnék,hisz ők nagyon féltenek engem és soha nemtudnák maguknak megbocsájtani,hogyha egy ilyen fiú miatt valami maradandó sérülés érne,mint lelkileg és testileg.Mostanában engem is egyre többett foglalkozatt a "szex" téma,mert mindenhol azt hallom,h egyre korábban kezdi mindenki,de én nem akarom elsietni.Ami megtörtént,azon már nem lehet változtatni,de a szüleidnek mindenképp mond el valahogy
2008. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
49%

Azért jó ilyeneket olvasni, mint előttem! Vannak még normális 14 évesek, akiknek nem a szex az első az életben ennyi idősen!

A kérdező pedig megérdemelte amit kapott!

2008. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:
oké. nekem mindegy. amugy azért nem írtam privát e-mail-t mert nem volt netem.
2008. aug. 9. 17:13
 70/87 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szüleid a hibásak,meg a srác..mi a francot akar,egy 18 éves ,ha mondhatjuk igy felnőtt FÉRFI (legalábbis papiron) egy 13 éves KISLÁNYTÓL?
2008. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!