Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudom rávenni feltűnés...

Hogy tudom rávenni feltűnés nélkül az anyumat hogy borotválhassam a lábam . Sminkeljek vagy melltartót hordjak? Ha bármelyikre van mefoldásotok akkor irjatok. Fontossági sorrend :melltartó, borotválas, smink 12 éves voook kösz

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kitömött melltartó, meg smink nélkül nem engednek be a buliba a kidobók?:DD Majd ha 16 leszel befognak..
2012. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek 12 évesen már szüksége van melltartóra, tehát ezt megértem. Ha valóban szükséged van rá, azt anyukádnak is észre kellene vennie, ám ha mégsem, akkor hívd fel rá a figyelmét.

Amit viszont nem értek... feltűnés nélkül kell rávenned édesanyádat ezekre a dolgokra, de bulizni meg elenged...?

2012. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire hitetlenkedni. Én 10 éves koromtól kezdve kezdtem el melltartót hordani és szőrteleníteni. 9 éves koromtól rendszeresen menstruáltam, a kérdező korában nekem 75/c-s mellem volt, dús fekete szőrrel... Sajnos manapság túl hamar érnek a lányok.

Kérdező, nem ajánlom a borotválást, csak megerősödik tőle. Inkább epiláld/gyantáztasd. Beszélj anyuddal, hogy már kényelmetlen melltartó nélkül, legalább egy sporttopot vegyetek (a merevített push-upos melltartókat hanyagold). Sminkelni teljesen felesleges még.

2012. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

-Hány éves a barátnőd?- kérdi az egyik óvodás a másiktól.

-5 éves, de olyan mellei vannak, mint egy egy 6 évesnek:DD

2012. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

12 évesen szerintem még nem kellene melltartót hordanod, de természetes, hogy egy lány már érettebbnek szeretne tűnni. Ha meg igen, akkor lehet kapni bármilyen üzletben fiatalabbaknak melltartót, és nem kell merevítőset egyből. Hidd el, olyanod is lesz! :)Sminkelni meg nem érdemes még magad, majd 1-2 év múlva szerintem már lehet, de ha tényleg szeretnéd akkor ne ilyen olcsót vegyél, mert tönkreteszi az arcod. Én 15 éves vagyok, sminkelem magam és bulizni is szoktam járni, de első az iskola.:)

15/L.

2012. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Bellacullen válasza:
Én ennyi idősen olyan sportmelltartót hordtam, aminek a hátulja keskenyebb volt, és egy melltartó formáját utánozta :) A mi időnkben ez nagyon menő volt :P :) A szőrtelenítésnél, meg ha már annyira i szeretnéd próbálni, akkor hanyagold a borotvát, sokkal jobb ha epilálsz vagy ha gyantázol :) Sminkre még nincs szükséged, de ha nagyon szeretnéd, akkor vegyél egy átlátszó zselés szempillaspirált, ami egyben ápoló is , én nagyon szerettem :) (22)
2012. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Csincsy válasza:

Sziasztok! Én sem értem, miért kell lehurrogni a kérdezőt! Mindenki úgy csinál itt, mintha nem lett volna 12 éves...


Smink: szerintem se! Én 26 leszek 1 hónap múlva, de nem szoktam sminkelni. Bár általános iskola 7-8. osztályában szerettem volna, és néha dugiban ki is festettem a szemem, de így visszagondolva elég szánalmas lehetett az ábrázatom! :) Most meg max. nagyobb buliba, esküvőre, szilveszterre vagy ha színházba megyek, akkor sminkelek egy picit. Gondolom a buli fogalma nálad nem a hajnalig diszkózárt jelenti, hanem egy-egy hétvégén a barátnőknél alvást, amit viszont már nyilván nem nevezünk babazsúrnak! :) Olyankor nyugodtan kenjetek magatokra 10 deka festéket próbaként, úgyis lemossátok, és csak Ti látjátok!


Borotválás: ilyen idősen, mint most Te vagy, komolyan sportoltam. Rövidnadrágot viseltünk edzésen, és a meccseken is, sőt táncoltam is, ott meg szoknyát, így elkezdtem borotválni a lábam. Eltelt 14 év, és bár már pár éve epilálom, egyáltalán nem lett erősebb a szőröm a borotválástól! :)


Melltartó: nagyjából ennyi idős lehettem Én is, mikor hordani kezdtem, de csak sportmelltartót. Ez ideális volt a sporthoz és az utcai viselethez is. Sőt, ha megnézed a mai egészséges melltartókat, azok nem a merevítős, szivacsos, meg push up fazonhoz hasonlítanak, hanem a trikós,sportmelltartó fazonra. Kényelmes, tart, és ha minőségi, picit vastagabb anyagból van, nem is látszik át, aminek nem kéne, ha pl. fázol! :)

2012. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!