Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex alkalmával...

Az első szex alkalmával kötelező, hogy lekerüljön a melltartó is?

Figyelt kérdés

Elég szégyenlős lány vagyok, és a barátommal le akarunk nemsokára feküdni, de úgy gondolom h nagyon zavarban lennék ha lekerülne a melltartóm, és feszült lennék.

Hülye vagyok, v nem gáz ez a helyzet?


2009. jún. 2. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha sötét lesz,nem látja a melled,és leveheted:)
2009. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez tök hülyeség. :D

A testedben fog mozogni, mit szégyenlősködsz azok után? :D

2009. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
szerintem kezdjétek azzal hogy petting. :) ahol nem szól másról a dolog mint a másik, testének felfedezéséről.. azon kívül h rekem szórakozás, és meghittebbbé teszi a majdani első együttlétet, le tudod küzdeni a szégyellősségedet, ami szerintem nagyon fontos. :)
2009. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtudom, az első szex egy nagyon bensőséges, meghitt alkalom, legalábbis a legtöbb lány ilyenre vágyik, és ha azt írod, h szégyenlős vagy, akkor nem nagyon értem hogy hogyan szántad rá magad az első szexre:) mert akkor ha rászántad magad, én úgy gondolom h 100%ban bízol a barátodban, ergo a melltartód is lekerülhet, hiszen csak neki szánod magad...meg ezt leküzdhetted volna azzal is mondjuk, hogy mielőtt szexre kerül a sor pettingeltek, nem egyszer, hanem többször...minden szexuális előélet nélkül nem a legjobb belevágni a szexbe, kell idő amíg megismeritek egymás testét, hogy mi a jó nektek...

20/L

2009. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura... Tényleg akarod a szexet, vagy a párod erőlteti finoman, vagy azt gondolod, hogy a ti kapcsolatotok már ott tart, hogy ez elvárás?

Akkor érett egy kapcsolat a szexre, ha teljesen lazán és feszültségmentesen el tudsz omolni a párod karjaiban (teljesen meztelenül). Árulkodó jel, ha mondjuk a kezed követi a kezét a testeden. Biztos jele annak, hogy tudat alatt még nem akarod, de nem látsz elég okot a nem-re.

Ha zavarban lennél,semmiképp ne feküdj le vele! Ha erre rámegy a kapcsolat, az annak a jele, hogy nem szeret úgy a barátod, ahogyan egy igazi szerelmi kapcsolatban kellene. Akkor várni vagy akár nem szexelni is képes lenne.

2009. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem mondták: petting! :D


Nekem is voltak ilyen problémáim, de aztán a megfelelő környezet (félhomály) és párom vágyának a látványa totál elkergette minden szégyenlősségemet!

Te is húzzad kicsit az agyát, ha majd meglátod, hogy majd' megőrül azért, hogy lásson végre, élvezni fogod vele együtt! ;)

22/l

2009. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok róla,hogy ilyen törvényt hoztak volna :D

de viccet félretéve...amíg nem bízol meg benne annyira, hogy minden szégyenlősségedet levetkőzd előtte, amíg gátlásos vagy mellette, addig nem vagy megérve az első aktusra...de ez csak az én véleményem(20/L)

2009. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a többséggel. amig túl szégyenlős vagy a melltartó levételéhez, addig nem kellene szexelni, inkább pettingeljetek.
2009. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
A szexben semmi sem kötelező.
2009. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

kötelezőnek nem kötelező, de akkor hogyan kényezteti a melleidet

ilyen alapon lehet teljesen felöltözve is szexelni

2009. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!