Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin "kötelező" a csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin "kötelező" a csók a fiú részéről?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha például nincs csók randi közben vagy elköszönésnél, akkor a lány esetleg azt hiszi, hogy mégsem lehet semmi, és nem is érezte magát jól a fiú és, mégsem tetszik neki. Nem így van? Egyébként ha semmikor nem nyílik rá igazán alkalom, akkor legalább elköszönésnél?
2011. aug. 24. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miéert ha a lány nem akarja akkor mégis meik csövest akarod lesmárolni??!!
2011. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem csinálod, leszakad a tököd. Bocs.
2011. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogyne még a bokor szex is de kotton nélkül és aztán úgy vedd ki hogy csöppenjen a csaj pinájár ma már volt akinek sikerült ;DDD
2011. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell első randin csók. én legalábbis sosem engedtem elsőn csókot, de ez lányfüggő. ha pedig éreztetni akarod, hogy jól érezted magad, akkor mondd neki elköszönésnél, és az arcára adj puszit szerintem. ha megfogod a kezét, az is jó jel, hogy élvezted. sok-sok testbeszéd van, ami szerintem jobb első randin, mint egy csók. de a lány reakciójából, viselkedéséből kiderül, hogy akar-e csókolózni, csak figyelned kell.
2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Én multkor gondolkoztam el ezen..

Eddig minden randim után kaptam csókot,és úgy gondoltam ha egyszer nem fogok az végülis nem baj..de aztán rájöttem hogy de igen is baj! a csók már valaminek a kezdetét jelenti,sok mindent eldönthet minek várni vele?!

Úgy érzi igazán a lány/nő kivánatosnak magát..

szóval ha első randin nem érez késztetést a srác akkor többet fel se hívjon inkább

2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem csókolod meg, 2012. február 6-án Justin Bieber beszarik egy üzletben.
2011. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vans mondtam h egy perverz köcsög vagy xD.
2011. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem egyáltalán nem kötelező!


Volt olyan, hogy csak a harmadik randin csókolóztunk elköszönésnél. Hát most már a másodikon simán megcsókolnám azt a lányt. Na mindegy, de nem kötelező, sőt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..

2011. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha látnám egy srácon első randin, hogy bejövök neki, és mondjuk hazakísérne, de nem csókolna meg, tízszer jobban izgatna a fiú, mintha megcsókolna.

23/L

2011. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a csók. A lány nem feltétlenül akkor megy el egy randira ha tetszik neki a srác. Csak adjunk neki egy esélyt alapon (én mondjuk ezt ritkán szoktam tenni, nem szeretek másokat szédíteni). Szóval ha igazából nem tetszik neki annyira a fiú lehet rossz néven venné ha lesmárolja. Tudod ha egy csók közeleg azt mindkét félnek érezni kell.
2011. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!