Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin "kötelező" a csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin "kötelező" a csók a fiú részéről?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha például nincs csók randi közben vagy elköszönésnél, akkor a lány esetleg azt hiszi, hogy mégsem lehet semmi, és nem is érezte magát jól a fiú és, mégsem tetszik neki. Nem így van? Egyébként ha semmikor nem nyílik rá igazán alkalom, akkor legalább elköszönésnél?
2011. aug. 24. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem kötelező, de én elvérom, elköszönésnél meg közhely 20L
2011. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, sőt én általában ki is hagyom. Miért?


1, van aki nem tud nemet mondani a lányok részéről, és ha megcsókolom, utána meg többet nem is látom nekem lesz szar érzés. Volt már ilyen


2, általában első randi izgulós, szóval nem hiányzik még egy sresszhelyzet


3, ha bejövök neki, akkor csók nélkül is el fog jönni a 2. talira, ami már lazább. Ha nem jön el, akkor egyértelműen nem jövök be neki.


Én általában a 3. randiig szoktam húzni, pont a felsorolt okok miatt. Nincs szükségem olyanra ki csak a csók és testi kapcsolat miatt van velem.


Meg így lehet egy picit húzni az agyukat... hogy vajon a köv randin lesz e valami.

2011. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!