Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex alkalmával...

Az első szex alkalmával kötelező, hogy lekerüljön a melltartó is?

Figyelt kérdés

Elég szégyenlős lány vagyok, és a barátommal le akarunk nemsokára feküdni, de úgy gondolom h nagyon zavarban lennék ha lekerülne a melltartóm, és feszült lennék.

Hülye vagyok, v nem gáz ez a helyzet?


2009. jún. 2. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem de ideális.Probáljátok forditva:ne sexeljetek csak cicizzetek.A teljes sötétség szerintem gáz probáljátok félhomájban had lássátok egymás széptestét.
2009. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a melltartó jóval kevesebbet takar, minta bugyi.


ha szégyellősnek érzed magadat, akkor még nincs itt az ideje, hogy lefeküdjetek egymással. Amúgy meg javaslom a gyertyafényt. Az első alkalom így romantikusabb lesz, és sokkal könnyebb lesz levetkőzni.

2009. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hidd el, ha vágyik rád, akkor nagyon fog tetszeni neki a látvány. de szerintem is érdemesebb először felfedeznetek egymást, úgy, hogy levetkőztök(de figyeljetek, ne érjetek egymáshoz védő eszköz nélkül a nemiszerveitekkel, és arra is figyelj , hogy ne ujjazzon vagy nyúljon hozzád úgy, ha esetleg elment, vagy előtte fogdosta magát ott(mert előváladék is kerülhet beléd, amiben lehetnek kis cuccocskák) csak akkor tudod igazán élvezni a szexet ellazulva, ha nem feszengsz amiatt, ahogy kinézel. mert hidd el, neki nagyon tetszeni fogsz:) a legjobbakat kívánom: S.T.
2009. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Tetszeni fog neki a melled!!!

Csalódott lenne ha nem láthatná a szex ellenére.

2009. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!