Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem tanácsot adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidmester13 kérdése:

Tudnátok nekem tanácsot adni (főleg csajok)?

Figyelt kérdés
van egy jó barátom niki és már 9 éve ismerjük egymást és mostanában az utóbbi 1 évben nagyon kezdünk összejönni és kérjem e tőle hogy küldjön csak nekem egy fehérneműs képet ? vagy még túl korai vagy kockáztassak ?
2011. dec. 31. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A csaj helyében egy ilyen kérés után azt is meggondolnám,hogy barátkozzak e még veled.. -.- 17/L
2011. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne kérj ilyen hülyeséget

ha szeretnél vele lenni akkor próbálkozz be nála

2011. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A farkadat elküldted már neki?

Mert az a másik bunkóság.

2011. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nem így kéne kezdeni ezt az egészet. ha még nem a barátnőd, nem kéne bevállalni szerintem.
2011. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm, hát nekem van olyan legjobb barátom (fiú), akinek megtenném ezt, de csak neki.

Szerintem ezt csak te tudhatod, hogy mit reagálna rá. Mi szoktunk viccből perverzkedni egymással, sőt, néha kicsit rá is mászunk egymásra, de mindketten tudjuk, hogy ez csak hecc és nem vesszük komolyan. De ha nem vagy benne biztos, ne kockáztass szerintem.


20N

2011. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval...
2011. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!