Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudom rávenni feltűnés...

Hogy tudom rávenni feltűnés nélkül az anyumat hogy borotválhassam a lábam . Sminkeljek vagy melltartót hordjak? Ha bármelyikre van mefoldásotok akkor irjatok. Fontossági sorrend :melltartó, borotválas, smink 12 éves voook kösz

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:05
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
0%
amúgy nem tudom mit kell lehurrogni, jó én is 16 éves korom körül kezdtem csak ilyeneken gondolkozni, de nem az volt a kérdés, hogy jó ötlet e elkezdeni.. nem tudom mért nem lehet a kérdésre válaszolni
2012. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
A sminken ne pattogjunk. Koszi a válaszokat...tudom h nem kell sminkeln .de én bulikra gonsoltam nem sulit.
2012. jan. 21. 13:18
 13/37 anonim ***** válasza:
milyen bulikra mész ennyi idősen?
2012. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:

én is 12 éves voltam mikor elsőnek borotválkoztam meg meg ilyen, sminket is ilyenkor viseltem elsőnek ilyen szülinapi bulikon

én csak annyit csináltam h egyszer vettem borotvát, és leszedtem.. anyum mikor látta, hát anya leszedtem, és kész pedig ő sem akarta, de megértette

a melltartót azt meg lehet kérni sztm h tudod ilyen topp félét vegyen neked anyud akkor már ha rendeset nem..

2012. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

A melltartó hordásért nem kell így lehordani. Nekem is nagy melleim voltak 12 évesen, nekem is szükségem volt melltartóra. De ne mindjárt ilyen merevítős szart vegyél, szerintem bőven elég egy sportmelltartó, nekem legalább is az volt. A sminkről viszont nekem is az a véleményem, hogy ráérsz még vele foglalkozni, azt még én sem engedném meg neked, én sem szoktam magam festeni.

14/L

2012. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Sminkeld magad: Az alapozó tonkreteszi a borod és ilyen fiataloknál egyébként is hulyeség a smink. Gyerek vagy még. Amugy is mien bulikra jársz te ennyi idosen ahova nem lehet smink nélkul menni. Tényleg az lesz h jovore már szexelsz mert húú de nagy lány vagy

Hordj melltartót: Az h nagyobb a tobbiekénél is az nem azt jelenti h nagy. Ha épp h el kezd noni és még alig valami, elkezdesz melltartót hordani és az izmok nem fognak rendesen fjlodni. Hamar lógni fog

2012. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

A melltartó az indokolt, hiszen ha komolyan nagy a melled (mondjuk B kosármérettől), akkor kell, ami tartsa, hogy ne ereszkedjen meg.

A borotválást inkább ne, attól csak erősödik a szőrzet, akkor már inkább epilálj (de tudd, hogy fájdalmas).

Smink: jóval idősebb vagyok, és hidd el, a smink önmagában semmit nem ér, ha nincs hozzá belső kisugárzásod. Ha az megvan, akkor smink nélkül is ugyanolyan vonzó vagy.

2012. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Csakis...
2012. jan. 21. 13:23
 19/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !! ;-)
2012. jan. 21. 13:25
 20/37 anonim ***** válasza:
ha nagy a melled bár kétlem 12 évesen,egy sima sport melltartó is elég,nyilván ő is látja,hogy kell neked,ha tényleg nagy, a borotváról annyit,hogy 14 alatt nem ajánlják a szőrtelenítést a kozmetikusok, a sminkről annyit,hogy 16-17 évesen sem kell sminkelni,fiatal gyerek vagy árt a bőrödnek ha már kislányként sminkelsz 25 évesen egy 60 éveséhez hasonló arc bőröd lesz,nem beszélve arról,hogy nem is szép,ne akarj felnőni,hisz még bőven gyerek vagy
2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!