Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudom rávenni feltűnés...

Hogy tudom rávenni feltűnés nélkül az anyumat hogy borotválhassam a lábam . Sminkeljek vagy melltartót hordjak? Ha bármelyikre van mefoldásotok akkor irjatok. Fontossági sorrend :melltartó, borotválas, smink 12 éves voook kösz

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
2012. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
30%
Inkább barbiz beképzelt kislány
2012. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
30%
Sztem 12 évesen még épp ha pihe van a lábadon. De smink meg melltartó mi a pics.ának kell neked?? 12 évesen ne ezen járjon már a fejed
2012. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
46%
először is.12 évesen egyentalán van akkora melltartó,ami neked jó lenne?mert ha annyira kicsik,akkor fölöslegesen minek?szerintem ,ha annyira kéne anyukád már vett volna...nemtudom mennyire lehet szőrös a lábad ennyi idősen..nem jó túlzásba vinni,főleg nem borotválással,mert nagyon gyakran kell..smink?szerintem még azzal is ráérsz..addig örülj ,amíg nem kell (: figyelj,én nem szerettelek volna megbántani,vagy kioktatni,félre ne érts...de szerintem még bőven ráérsz (:
2012. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
25%
És mi lesz 13 évesen?? Sex?
2012. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ha nott 2 centit a melled és már elkezdesz melltartót hordani az még csak jót sem tesz.
2012. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
A mellem komolyan nagy... A baratnöimnek sokkal kissebb... A lábamon meg tavaly nyáron mar fekete ször volt hogy kicsit feljebbi részröl ne is beszeljunl
2012. jan. 21. 13:11
 8/37 anonim válasza:
100%

hát ha ilyen kis szégyenlős vagy, akkor szerintem először hívd el vásárolgatni egy ruhaboltba (mondjuk H&M) és kérdezd meg tőle, hogy anya veszel nekem egy melltartót? gondolom nem fog nemet mondani..

borotválni szerintem meg nyugodtan elkezdheted szó nélkül, én is így tettem anno :) volt nálam pár száz forint, vettem a rossmannban vagy tescoban egy csomag eldobható borotvát, és egyik fürdés közben nekiestem, de csak óvatosan!

sminknél emlékszem én is nyomiztam.. valamiért próbáltam kerülni anyát, amikor először sminkeltem magam :D persze akkor még szempillaspirál meg egy pici alapozó volt. aztán emlékszem egyszer megkérdezte, hogy nahát, ki van festve a szemed? és zavartan azt válaszoltam jah, igen, a suliban az egyik barátnőm kifestette, kipróbáltuk és tökre tetszik... aztán már többet nem is beszéltünk róla.

szerintem minden anyuka így van ezzel, tudja, hogy a lánya egyszer el fogja kezdeni a nőiesebb dolgokat is. nem fog ezen problémázni, vagy kérdezősködni.

nyugi :)

19 lány vagyok

2012. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%
Hú valaki nagyon nagy akar lenni
2012. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Antimod ***** válasza:
88%

??


"Hogy tudom rávenni feltűnés nélkül az anyumat hogy borotválhassam a lábam."


Fogj egy borotvát, és óvatosan borotváld le.


"Sminkeljek vagy melltartót hordjak?"


Ne sminkelj, öregíti az arcbőrt, és ilyen fiatal korban hülyén is néz ki. Ha a melltartó indokolt, miért ne hordhatnál?

2012. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!