Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudom rávenni feltűnés...

Hogy tudom rávenni feltűnés nélkül az anyumat hogy borotválhassam a lábam . Sminkeljek vagy melltartót hordjak? Ha bármelyikre van mefoldásotok akkor irjatok. Fontossági sorrend :melltartó, borotválas, smink 12 éves voook kösz

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
hozzáteszem mit akarsz te 12 évesen egy buliban? még 15 évesen sincs semmi keresnivalód ott,nem hogy 12 évesen!
2012. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
34%
ha vki borotválni akarja a lábát az azt jelenti hogy arra készül hogy egy fiú végigtapizza, ami 12 évesen furcsa :O
2012. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:

A láb borotválásával nem mindenki ért egyet - sokszor inkább magával a borotválással van probléma, mivel erősíti a szőrt. Én tényleg csak azt tudom mondani, hogy a legegyszerűbb, hogyha beszélsz erről anyukáddal, biztos megérti, és lehet, jobb lenne, ha kozmetikus legyantázná, vagy ti otthon, vagy akár eppilálásról is lehet szó. Az tartósabb is, és nem erősödik annyira a szőr. (Bár szerintem most télen felesleges, majd ha jön a tavasz és a jó idő, addig ráér szerintem.

A melltartó legyen sportmelltartó, a korodbelieknek az tökéletesen megfelel, kényelmes is, sportolni és mozogni is tudsz benne, nem kapcsolódik ki stb. Én is azt hordtam ennyi idősen, nekem is nagyobb volta cicim ennyi idősen, tudom milyen..Tényleg az a legegyszerűbb, ha leülsz vele beszélgetni ezekről, szerintem örülni fog, hogy bízol is benne, és ki is kéred a véleményét. :)

A sminket pedig még hanyagold, esetleg világosabb színű körömlakkokat próbálj ki, de iskolába azt se, nem feltétlen szeretik a tanárok...


22/L

2012. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Én 10 évvel vagyok idosebb nállad és még most is csak a szemem húzom ki ceruzával. Ha buliba megyek akkor is max még szempilla spirál és szájfény.
2012. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Most a kortól függetlenül nézva a kérdést(tehát normális választ adva, olyat, amilyenre vársz)

Borotválás/szőrtelenítés szerintem nyáron ráér, hosszúgatya alatt ki nézi a szőrödet? A bugyid alatt meg pláne.

Melltartó: Ha tényleg szükséged van rá(kosarasra B-stől, vmi topra meg szerintem A-stól van szükség, bár elbírja a B-set is a top), akkor bementek egy ruhaboltba: Anya, kérhetek egy melltartót?

Amúgy mekkora melled van(mekkora az alatta és rajta mért körméret különbsége)?

Smink:

Kisminkeled magad, aztán ha észreveszi magyarázkodsz. Bár megjegyzem felesleges.

2012. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
a 13:08-kor írt kommentár írójának üzenem hogy nekem 12 évesen 75/D-s mellem volt...
2012. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
És,hogy választ is kapj.: Szerintem is a gyanta jobb,de ráérsz addig vele még nem jön a térdnadrágos,rövidnadrágos időszak...addig ne szenvedj feleslegesen.A melltartós dologhoz meg annyit,hogy mond meg anyukádnak,hogy zavar ha éppen átlátszik a póló vagy egyéb nyalánkságok. Smink pedig felesleges.Minél természetesebb vagy annál jobb! ;)
2012. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Ha beleférsz már egy melltartóba, miért is ne hordanád? Ártani nem árt, épp ellenkezőleg megtartja a cicidet és sokkal később fog megereszkedni.

Ha zavar a szőröd, végy pár száz forintért egy eldobható borotvát és borotváld le, bár bőven ráérsz kivárni vele a jó időt. Ha engedi a zsebpénzed inkább gyantáztasd le kozmetikussal, vagy egy ügyes barátnővel.

A smink: fiatalnak nincs rá szüksége, idősnek meg már mindegy - tartja a mondást. Legfeljebb tényleg csak buliba, helyette ápold inkább az arcbőröd. A természetes, egészséges bőr elegánsabb minden sminknél.

22L

2012. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
51%
jah. Elmondanam h ha túl hamar kezd el melltartót hordani akk nem fejlodnek rendesen az izmai és sokkal hamarabb megereszkedik neki de mind1
2012. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

Én 12 évesen melltartó helyett sima toppot hordtam, kb. 13 évesen álltam rá a szivacsos toppra, 14 évesen meg a kosaras melltartóra. Ha tényleg nagy a cicid (bár 12 évesen nem hinném, hogy melltartó kéne), akkor is szerintem egy sima kis szivacsos topp megfelelne.

A borotválásra annyit, hogy azt én is korán kezdtem, mert eléggé koraérett voltam. A menzeszem is 11 évesen megjött, rögtön utána elkezdett nagyon nőni a lábszőrzetem és sötétedni.

Sminkelni?? Minek?? 12 éves vagy, könyörgöm. Bár nekem is van pár ismerősöm, akik ilyen idősek mint te, és ők is kiteszik meg kifestik magukat... de nem értem mire jó. Én sem festem magam, mert öregít, suliba felesleges. Buliba meg még nem járok, de gondolom te sem (?).. Meglepő lenne.

15L

2012. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!