Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz ha 17...

Szerintetek nagyon gáz ha 17 éves fiú létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó vagyok a suliban, és nem vagyok az a nagy bulizós sem, de ha lenne is kedvem menni, akkor meg egyik haverom sem jön el :( (és egyedül meg szerintem nem buli a buli).Adjatok tanácsot mi tévő legyek, mer sokszor hangoztatják az osztálytársaim hogy még szűz vagyok, és ilyenkor ez elég szarul esik hogy röhögnek rajtam :(

Légyszi normális válaszokat :)

Előre is köszi


2012. jan. 4. 22:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

WhiteLabel, figyelj oda, hogy melyik kommentet linkeled.

Mert gyanítom hogy egyel elnézed a kommentek sorát.

2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

19évesen még mindig szűz vagyok, várok a normális lányra. Ismerőseim akik korábban elvesztették megbánták, bár inkább lányokról van szó:D

Nem gáz, van aki 20felett is az :)

2012. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

22:57 még 2 hét szünetem van...

ám az te vagy te nagy elkölccsősz... de hidd el, hogy igenis volt már olyan nem is 1 személy, aki elment prostihoz, de ha te ilyenről nem tudsz, akkor nagyon sajnálom az már nem az én hibám...

De ám te is mehetnél aludni, holnap meló vagy suli vagy tudom is én micsinálsz...

2012. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 WhiteLabel ***** válasza:
seftelek.
2012. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

22:59: Ki mondott ilyet, hogy nem tudok? A kommentem melyik részében áll az, hogy nem tudok ilyenről?

Fél éve vagyok a gyakorin rendszeresen, nem egy ilyet olvastam. Gratuláltam nekik.

Ők igazi fél-szüzek. Nincs tapasztalatuk, de már dugtak valakivel akinek fizettek.

Érted mire célzok?

Ez szánalmas hozzáállás. Ahogy az is, ami a te első kommented volt. Ilyen korlátolt gondolkodás fájdalmas.

2012. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

23:02 te magyaráztad, hogy neked van ennyi tartásod... nem mintha én azt mondtam volna, hogy te is menny prostihoz... te kötöttél belém...

Ám, ha ennyire fáj akkor menny kórházba :p ne itt írogass nekem! de ha nekem nem kéne szűz pasi akkor mi van? Van sok olyan pasi, akinek meg nem kéne szűz csaj, de kb. hidegen hagy...

na mind1 jó beszélgetést, ám az itt írók többsége (főleg fiúk) közül fura, hogy mindenki szűz... azért vagytok annyira egy véleményen! xd na de hajrá, csak világuralomra ne törjetek!

2012. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
23:06: Hát jobb is ha nem törünk világuralomra... Szibériában nyaralnál az is biztos :D Ennyi aggyal... Lapátolhatnád a havat az alpokban...
2012. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
23:08 inkább megyek Hawaiira köszi... meghagyom neked az alpokat, úgyis látom ismerős a terep!
2012. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
23:10: Neaggódj drága, nem fenyeget téged az a veszély hogy Hawaii környékére kerülj :D
2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

24 évesen szűz vagyok, és mellékesen rosszul vagyok, meg kezdek megőrülni, szociálisan meg mindenhogy, és a kettő valahol összekuszálódva összefüggésben van,, erkkhh..szóval azért lehetőleg ne várj még +10 évet


[link]

2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!