Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz ha 17...

Szerintetek nagyon gáz ha 17 éves fiú létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó vagyok a suliban, és nem vagyok az a nagy bulizós sem, de ha lenne is kedvem menni, akkor meg egyik haverom sem jön el :( (és egyedül meg szerintem nem buli a buli).Adjatok tanácsot mi tévő legyek, mer sokszor hangoztatják az osztálytársaim hogy még szűz vagyok, és ilyenkor ez elég szarul esik hogy röhögnek rajtam :(

Légyszi normális válaszokat :)

Előre is köszi


2012. jan. 4. 22:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
ja
2012. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
Menj el bulizni, más megoldás nem nagyon van. Ha jól nézel ki, akkor le se tudod majd vakarni a csajokat. Ha nem... hát az szopás ;)
2012. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Nem gáz,ha szűz vagy szeretik a lányok az ilyeneket :D
2012. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%
22:33 magad nevében beszélj! Én biszti nem kezdenék szűz pasival... hogy majd én tanítgassam? hát akkor inkább megyek tanárnőnek, de a szex ne legyen már tanóra...
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Itt a második válasz dominál. Ja és ne olyanokkal barátkozz akik egész nap kockulnak, és ilyen éretlen kis hülyegyerekek. Ne is azokkal akik ápolatlanok. Találd meg a saját társaságod, akiket a társadalom is elfogad és te is jól érzed magad köztük. A nagymenő hülye farkaknak (akik olyanok mint 4-5 osztálytársam) pedig üzeni egy gyakorikérdesek-es felhasználó, hogy nyalják ki a seggét.
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

22:36:

Mert te úgy szüelttél, hogy a véredben volt?


Ostoba ribanc...

2012. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Biztos nem nézek ki rosszul, mer Újévkor is haverokkal mentünk bulizni, és ott is jó elvoltunk a csajokkal, és nem is mi mentünk oda hozzájuk! És mennék én bulizni csak egyedül szerintem szar lenne akárhova is elmenni piázni meg bulizni :(
2012. jan. 4. 22:38
 8/46 anonim ***** válasza:
0%

na figyu 22:37 te engem ne ribancozz le, főleg úgy, hogy ne is ismersz, ja amúgy még szűz is vagyok, de mind1... :p

Ám úgy tudom megengedett a szabad véleménnyilvánítás... de ha te annyira szereted a szűz fiúkat akkor menny és ba*d meg vagy ba**asd meg magad a kérdezővel!

Te szentek védelmezője :D

2012. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 WhiteLabel ***** válasza:
miért lenne gáz? ne foglalkozz már mással, neked is eljön az ideje.
2012. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 WhiteLabel ***** válasza:
22:38- Akkor te egy ostoba, szűz ribanc vagy, feküdj le aludni.
2012. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!